Задля нового корпусу "Артеку" окупанти зносять мусульманське кладовище в Гурзуфі (відео)

Окупаційна влада півострова не збирається рахуватися з думкою кримськотатарського народу.

Нові корпуси "Артеку" будуватимуть на кістках. Фото: 7dniv.info.В Гурзуфі окупанти вирішили знести мусульманське кладовище "Гурзуф-азіз" біля пляжу "Гурівські камені" заради будівництва нового корпусу дитячого табору "Артек", повідомляють Патріоти України з посиланням на "Крим.Реалії".

"Зараз йдеться про те, щоб знести кладовище в Гурзуфі. Це серйозна і драматична подія, якщо це станеться, то це буде, безумовно, акт вандалізму, це буде просто хамство місцевої влади", - сказала історик Гульнара Бекірова.

"Гурзуф на момент 19 століття - це було моноетнічне абсолютно кримськотатарське село. Це плювок в обличчя цілого кримськотатарського народу. Це дуже страшно, коли кладовища зносяться, коли не враховуються інтереси корінного народу, який тут сформувався в Криму, і який жив ось як раз тут на цій території", - додала вона.
Як зазначає видання, кладовище "Гурзуф-азіз", яке знаходиться вище по схилу від табору "Артек", перебуває в запустінні з моменту депортації кримських татар до Середньої Азії.

Тримає у холодильнику: Мер українського міста зробив собі візитки із в'яленого м'яса (фото)

середа, 23 червень 2021, 0:32

Міський голова Копичинець на Тернопільщині Богдан Келічавий похвалився своїми їстівними візитками, які містять контактні дані на невеликих шматочках в’яленої свинини, інформують Патріоти України. Як він повідомив, такі візитки вирішив зробити, щоб прив...

З архіву ПУ. Strong Europe Tank Challenge 2018: Українці посіли 8 місце у танковому турнірі НАТО (фото, відео)

середа, 23 червень 2021, 0:10

Переможцем стали танкісти Сухопутних військ ЗС Німеччини. Друге місце зайняли новачки «Челленджу» - ЗС Швеції, а бронзу вибороли представники ЗС Австрії. В результаті цьогорічним переможцем стали танкісти Сухопутних військ ЗС Німеччини. Друге місце зай...