У Повітряних силах ЗСУ повідомили, що в Росії закінчуються ракети "Іскандер", проте в неї в достатній кількості є ракети Х-22 та С-300. Про це сказав речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, передають Патріоти України.
"Ракети "Іскандер" – у дуже серйозному дефіциті, НЗ-запас (недоторканний запас – ред.) вони вже вичерпують, вичерпали власне. Тому балістичні ракети намагаються отримати в Ірану", – пояснив Ігнат. Він також поінформував про ситуацію з іншими російськими ракетами.
"Вони мають Х-22 у достатній кількості. Незрозуміло, який стан ракет і наскільки точно вони будуть летіти. І плюс не забуваймо, що ракет С-300 у них є тисячі. РФ є виробником тих ракет, і багато на складах залишилося. Це зенітні ракети, такі як і в нас на озброєнні", – розповів представник ПС ЗСУ.
Він наголосив, що українцям не варто розслаблятися, адже російські окупанти цілеспрямовано нищать енергетичну інфраструктуру України, тож ракетні атаки можливі в будь-який час.
В ніч на середу підрозділи Сил оборони України уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у РФ гелієвий завод. Відстань – понад 1200 км від лінії бойового зіткнення, повідомив Генштаб ЗСУ 24 червня, передають Патріоти України. "На території пі...
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...