"Заяви Кремля про війну з НАТО в Україні - це спроба виправдати свої невдачі", - Байден

Російська Федерація вже розуміє, що не зможе досягти цілей, які ставила під час повномасштабного вторгнення в Україну. А висловлювання РФ про війну з НАТО на території нашої країни — це лише спроба виправдати власну невдачу. Такі заяви зробив президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден під час нового виступу з приводу оборони України від російської агресії, передають Патріоти України.

"Росія перебуває у відчайдушному становищі. Вони розуміють, що не зможуть домогтися поставлених цілей. Мені здається, це відображення цієї невдачі. Вони [РФ, — прим.] стверджують, що Росія бореться з усім НАТО. Вони шукають виправдання своєї невдачі", — повідомив Байден.

Кремлівські пропагандисти неодноразово стверджували, що РФ бореться з НАТО. Схожу заяву також зробив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров: "НАТО фактично веде війну з Росією через посередників і озброює цих посередників". МЗС РФ також повідомило, що Україну повинні перестати "накачувати зброєю" для просування мирних переговорів.

Ідейний ворог України, небезпечніший за 100 солдат: Одеський суд виніс сенсаційне рішення щодо неприкаяного зрадника

понеділок, 29 травень 2023, 9:23

У суді обвинувачений не покаявся. Навпаки – шкодував, що його зарано викрили українські спецслужби . Малиновський районний суд Одеси призначив довічне позбавлення волі з конфіскацією майна для колишнього міліціянта Антона Мисика, обвинуваченого у держ...

Ситуація в Бахмуті: ЗСУ б'ють по "вагнерівцях", які тікають з міста - Череватий

понеділок, 29 травень 2023, 8:38

"Вагнерівці" виходять з Бахмута у пошарпаному і розбитому стані, на їхнє місце заводять сили регулярних військ російської армії, розповів в ефірі телемарафону речник Східного угруповання військ Збройних сил України Сергій Череватий. "Ми спостерігаємо у...