"Заяви Кремля про війну з НАТО в Україні - це спроба виправдати свої невдачі", - Байден

Російська Федерація вже розуміє, що не зможе досягти цілей, які ставила під час повномасштабного вторгнення в Україну. А висловлювання РФ про війну з НАТО на території нашої країни — це лише спроба виправдати власну невдачу. Такі заяви зробив президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден під час нового виступу з приводу оборони України від російської агресії, передають Патріоти України.

"Росія перебуває у відчайдушному становищі. Вони розуміють, що не зможуть домогтися поставлених цілей. Мені здається, це відображення цієї невдачі. Вони [РФ, — прим.] стверджують, що Росія бореться з усім НАТО. Вони шукають виправдання своєї невдачі", — повідомив Байден.

Кремлівські пропагандисти неодноразово стверджували, що РФ бореться з НАТО. Схожу заяву також зробив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров: "НАТО фактично веде війну з Росією через посередників і озброює цих посередників". МЗС РФ також повідомило, що Україну повинні перестати "накачувати зброєю" для просування мирних переговорів.

Війська РФ можуть піти в наступ на північному сході від Харкова або з півдня Запоріжжя: Данілов оцінив загрози

середа, 8 лютий 2023, 9:56

Війська країни-агресора РФ мають на меті повне захоплення Донецької та Луганської областей. Однак вони можуть піти в атаку на Харківщині та Запоріжжі. ЗСУ готові до таких сценаріїв - наскільки окупантам вдасться добитися своїх цілей, залежить від дій у...

Росія не має бойової потужності для масштабного наступу в "нереалістичні терміни", - ISW

середа, 8 лютий 2023, 9:40

Військові аналітики в американського Інституту вивчення війни (ISW) прийшли до висновку, що російські війська готують наступ в Україні, для якого їм бракує бойової потужності. . Міністр оборони Росії Сергій Шойгу провів пресконференцію про стан війни...