Крім того, представники трьох країн підписали угоду про проведення аналізу здійсненності спільного оборонного проекту, в рамках якого передбачається оцінити технічні рішення і можливу вартість нової системи. За словами фон дер Ляйєн, тим самим сторони зробили "величезний крок вперед" під час здійснення нового оборонного проекту.
Так звана система ведення повітряних боїв майбутнього (Future Combat Air System, FCAS) має бути готова до бойового використання до 2040 року. На відміну від європейських винищувачів Eurofighter Typhoon, йдеться не тільки про окремі бойові літаки, а про цілу систему, що включає також супроводжуючі загони безпілотників, флагманські і патрульні літаки, наземні станції і супутники. Весь комплекс систем має обмінюватися даними в режимі реального часу. Загальна вартість проекту оцінюється в суму до 50 мільярдів євро.
Тільки на розробку концепції Німеччина і Франція виділили по 32,5 мільйони євро. В рамках цього дослідження до кінця 2020 року передбачається скласти детальний план того, що буде входити в нову систему. Керівництво проектом здійснює Франція. Міністерство оборони в Парижі в рамках проекту укладатиме окремі угоди з промисловістю. При цьому залишається незрозумілим розподіл частин проекту між окремими країнами.
Особистий духовний радник президента США Дональда Трампа пастор Марк Бернс відреагував на ракетний удар росіян по Кривому Рогу. Про це він написав у мережі Х, передають Патріоти України. "Вчора російська ракета вдарила по Кривому Рогу, загинули 16 осіб...
Через нічну атаку РФ зафіксовано руйнування у Оболонському районі Києва. Кілька поверхів офісної будівлі зруйновано, у прилеглих будинках вибиті вікна. Пожежа також виникла у меблевому цеху, полум’я розповсюдилося на приміщення складу. Про це інформуют...