Кіра Рудик своєрідно відреагувала на демарш Сергія Притули щодо переобрати керівництва партії. Намагаючись "прищучити" артиста, не пожаліла і "батька-засновника" своєї політичної сили, зазначають Патріоти України.
Лідерка партії "Голос" Кіра Рудик наголосила на необхідності системності в роботі політсили. За її словами, присутність у "Голосі" засновника партії, музиканта Святослава Вакарчука і шоумена Сергія Притули не врятували політсилу від падіння рейтингу.
Рейтинг партії "Голос" впав незалежно від присутності в політсилі українського музиканта та її засновника Святослава Вакарчука і шоумена Сергія Притули, вважає нинішня лідерка "Голосу" Кіра Рудик. Про це вона заявила в інтерв'ю "РБК-Україна", оприлюдненому 1 квітня.
За словами Рудик, "участь жодного із цих фронтменів не дала партії 5%".
"Уже після парламентських виборів, ближче до 2020 року, наш рейтинг упав, незалежно від того, був він (Вакарчук. – "ГОРДОН") із нами чи ні. І участь жодного з цих людей нас не підтягнула. І тут питання, як вибудовувати пророка всередині себе. Це складна робота, це складніше, ніж узяти телезірку, яка зможе допомогти. І не сподіватися на якусь чарівну пігулку, яка вирішить це питання", – сказала Рудик.
Вона наголосила на необхідності системності в роботі партії.
"Залучати зірку – це ніби спробувати швидко накачати м'язи, випити стероїдів, зробити собі якісь диво-уколи – це не спрацьовує. Потрібно просто системно займатися", – підкреслила Рудик.
У парламентську фракцію "Голосу" входить 20 осіб. Вакарчук презентував партію "Голос" у травні 2019 року, на парламентських виборах, які відбулися в липні, політсила набрала 5,82% голосів виборців, що дало їй змогу потрапити до Верховної Ради.
11 червня 2020 року Вакарчук повідомив, що зареєстрував у парламенті заяву про складання депутатського мандата. Музикант сказав, що його основною метою було привести в парламент "нових, професійних, порядних, патріотичних людей", і частково це завдання він вважає виконаним. Оскільки в Раді не набралося голосів за рішення про позбавлення Вакарчука мандата, фракція позбавила його повноважень, застосувавши норму про імперативний мандат.
Операції з десантування військових у заблокованому російськими окупантами Маріуполіу в 2022 році розроблялися під грифом «цілком таємно». Про це розповів військовослужбовець міжнародного легіону Головного управління розвідки Андрій «Тритя», передає «Су...
У Курській області РФ війська країни-агресорки висуваються на штурм українських позицій одними й тими самими дорогами, використовуючи одні й ті самі підрозділи, і це пояснює їхні приголомшливі втрати. Про це для Forbes пише військовий оглядач Девід Акс...