Прессекретар президента Казахстану повідомив, що миротворці ОДКБ можуть провести у країні ще тиждень, проте ніхто з них не залишиться "після завершення контртерористичної операції". Конкретних термінів не було вказано, передають Патріоти України із посиланням на Sputnik Казахстан.
Проте, схоже, не всі союзники Казахстану погоджуються, та говорять про збільшення "обмеженого контингенту". Після того, як керівництво країни недвозначно вказало миротворцям на двері, вони заявили про намір залишитися. Так, 9 січня командувач миротворцями ОДКБ у Казахстані Андрій Сердюков заявив, що зараз "миротворці" охороняють важливі об'єкти в Алмати та прилеглих районах. Ці завдання буде продовжено "до повної стабілізації обстановки у країні".
Хто оцінить стан справ у країні та хто конкретно прийматиме рішення про виведення "миротворців", також залишається незрозумілим. А 7 січня прессекретар ОДКБ Володимир Зайнетдінов сказав "Інтерфаксу", що за необхідності угруповання миротворців у Казахстані може бути збільшене. При цьому він не роз'яснював, які саме причини можуть змусити іноземних військових залишитися у країні.
Зміни в управлінських підходах в армії, зазначені у Плані внутрішньої стійкості України, передбачають зокрема зменшення бюрократії у війську. Про це президент Володимир Зеленський сказав під час виступу на ІІІ Міжнародної конференції з продовольчої без...
Заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв, який раніше неодноразово погрожував Заходу ядерною зброєю, несподівано змінив риторику. В інтерв'ю телеканалу Al Arabiya він заявив, що Росія не хоче розпочинати ядерну війну, інформують Патріоти Україн...