
Ексначальник Управління Служби безпеки України в Харківській області Роман Дудін, перебуваючи на посаді, втік до Києва на другий день війни, а до Харкова повернувся лише навесні. При цьому він вважає себе "захисником Харкова". А після звільнення президентом ще й почав публічну кампанію з відмивання свого реноме. Про це повідомив виконуючий обов'язки голови Служби безпеки України Василь Малюк в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна", передають Патріоти України.
"Замість того, щоб адекватно відреагувати на прийняте кадрове рішення, Дудін почав займатися політиканством. Не хочу нашкодити слідству, але декілька моментів скажу. Дудін, "великий герой і захисник Харкова", 25 лютого виїхав з міста до Києва, залишивши особовий склад фактично без керівника у найгарячіший момент і повернувся назад лише другого березня. І після цього ще дозволяв собі розповідати якісь речі на загал і записувати відеозвернення", — сказав Малюк.
Поведінку Дудіна Василь Малюк назвав неприємною історією. Справу Дудіна розслідують Державне бюро розслідувань та Служба безпеки України. Його підозрюють у державній зраді. "Президент все вичерпно і змістовно стосовно нього сказав", — зазначив Малюк.
Проблеми на російському паливному ринку продовжують накопичуватися. Нові дані свідчать про помітне падіння виробництва та скорочення експорту, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Джерела у галузі повідомили, що минулого тижня виробництв...
Інститут вивчення війни у своєму новому звіті заявляє, що останні висловлювання російського керівництва щодо можливих переговорів з Україною фактично підтверджують незмінність воєнних цілей Кремля та вимогу повної капітуляції України, передають Патріот...