
Ексначальник Управління Служби безпеки України в Харківській області Роман Дудін, перебуваючи на посаді, втік до Києва на другий день війни, а до Харкова повернувся лише навесні. При цьому він вважає себе "захисником Харкова". А після звільнення президентом ще й почав публічну кампанію з відмивання свого реноме. Про це повідомив виконуючий обов'язки голови Служби безпеки України Василь Малюк в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна", передають Патріоти України.
"Замість того, щоб адекватно відреагувати на прийняте кадрове рішення, Дудін почав займатися політиканством. Не хочу нашкодити слідству, але декілька моментів скажу. Дудін, "великий герой і захисник Харкова", 25 лютого виїхав з міста до Києва, залишивши особовий склад фактично без керівника у найгарячіший момент і повернувся назад лише другого березня. І після цього ще дозволяв собі розповідати якісь речі на загал і записувати відеозвернення", — сказав Малюк.
Поведінку Дудіна Василь Малюк назвав неприємною історією. Справу Дудіна розслідують Державне бюро розслідувань та Служба безпеки України. Його підозрюють у державній зраді. "Президент все вичерпно і змістовно стосовно нього сказав", — зазначив Малюк.
Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...
Росія вперше публічно звинуватила Сполучені Штати у нібито невиконанні “домовленостей”, які, за версією Москви, були досягнуті під час саміту на Алясці у серпні минулого року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяви російських посадовців. Помі...