
Бойовик Олександр Філієв, який пішов воювати проти України у 2014 році, поскаржився, що його "кинули". Залишившись без рук та зору, окупант тепер мріє оформити собі військову пенсію, передають Патріоти України.
Бойовик терористичної організації "ЛНР" поскаржився, що не може добитися від командування окупантів статусу "учасника та інваліда бойових дій". Також він сподівався, що зможе оформити собі так звану "військову пенсію", проте командування терористів ЛНР його кинуло.
"Піднялися в адміністрацію, вийшов права рука, на той момент був Карякін. Він сказав прямим текстом: ти пас корів, ось там ти і підірвався. Якщо будете багато десь щось говорити, вашій родині і вам буде дуже погано. І все", – поскаржився бойовик. У свою чергу Андрющенко наголосив, що з кожним окупантом, хто прийде в Україну з війною, чекає така сама доля.
"Залишився без зору, кінцівок і був кинутий на свавілля. Таку долю Росія готує кожному. Кожному, хто ступив на українську землю. Кожному, хто вирішив зрадити Батьківщину, повіривши Росії. Підсумок – Луганщина у прірві негараздів 8 років і посеред війни. А сам – без життя. Заради чого", – поставив Андрющенку риторичне питання окупантам.
Інститут вивчення війни у своєму новому звіті заявляє, що останні висловлювання російського керівництва щодо можливих переговорів з Україною фактично підтверджують незмінність воєнних цілей Кремля та вимогу повної капітуляції України, передають Патріот...
Російська влада та пропаганда роками просувають наратив про "війну" проти НАТО та колективного Заходу. Однак на практиці представники російської еліти, зокрема родина депутата, близького до глави Чечні Рамзана Кадирова, демонструють вражаюче лицемірств...