
Мобілізовані у Росії військовослужбовці поскаржилися на погані умови, в яких їх утримують у навчальному центрі. 125 осіб нібито поселили в "бараки", розраховані на 60 людей, новоспечені окупанти вже почали хворіти, передають Патріоти України
У частини особового складу почався кашель із кров'ю, поскаржилися російські солдати у відеозверненні. Однак лікувати їх ніхто не поспішає. Медик, лейтенант Ігор Батицький від хворих просто тікає. Російські військові не задоволені тим, що їх відправили у місто проходити флюорографію, однак навіть не підозрюють, що, коли потраплять в Україну, єдиним їхнім бажанням буде – вижити.
Нагадаємо: раніше мобілізовані поскаржилися на спалах коронавірусу. Командування на це також відреагувало байдуже. Призовники розповіли, що усі солдати в ешелоні хворі, вони втратили смак та запах. До того ж медичного забезпечення немає. Військовий стверджував, що їх ніхто не має наміру лікувати. Ба більше, командування планує влаштувати карантин просто у вагонах, де абсолютно немає необхідних умов для одужання.
Російська влада та пропаганда роками просувають наратив про "війну" проти НАТО та колективного Заходу. Однак на практиці представники російської еліти, зокрема родина депутата, близького до глави Чечні Рамзана Кадирова, демонструють вражаюче лицемірств...
Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....