
Мобілізовані у Росії військовослужбовці поскаржилися на погані умови, в яких їх утримують у навчальному центрі. 125 осіб нібито поселили в "бараки", розраховані на 60 людей, новоспечені окупанти вже почали хворіти, передають Патріоти України
У частини особового складу почався кашель із кров'ю, поскаржилися російські солдати у відеозверненні. Однак лікувати їх ніхто не поспішає. Медик, лейтенант Ігор Батицький від хворих просто тікає. Російські військові не задоволені тим, що їх відправили у місто проходити флюорографію, однак навіть не підозрюють, що, коли потраплять в Україну, єдиним їхнім бажанням буде – вижити.
Нагадаємо: раніше мобілізовані поскаржилися на спалах коронавірусу. Командування на це також відреагувало байдуже. Призовники розповіли, що усі солдати в ешелоні хворі, вони втратили смак та запах. До того ж медичного забезпечення немає. Військовий стверджував, що їх ніхто не має наміру лікувати. Ба більше, командування планує влаштувати карантин просто у вагонах, де абсолютно немає необхідних умов для одужання.
Проблеми на російському паливному ринку продовжують накопичуватися. Нові дані свідчать про помітне падіння виробництва та скорочення експорту, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Джерела у галузі повідомили, що минулого тижня виробництв...
Інститут вивчення війни у своєму новому звіті заявляє, що останні висловлювання російського керівництва щодо можливих переговорів з Україною фактично підтверджують незмінність воєнних цілей Кремля та вимогу повної капітуляції України, передають Патріот...