Зброя Рубана: Надія Савченко терміново "рубає кінці"

Помічник нардепа Олег ​Мєзенцев фігурує у справі як один зі співучасників групи, яка готувала злочин та причетна до перевезення зброї з непідконтрольної території України.

Надія Савченко. Фото:akcenty.com.ua

Нардеп Надія Савченко прокоментувала участь її помічника Олега Мєзенцева у справі керівника Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана. Про це пише Главком, передають Патріоти України.

Як відомо, Мєзенцев фігурує у справі як один зі співучасників групи, яка готувала злочин та причетна до перевезення зброї з непідконтрольної території України. У коментарі журналістам Hromadske у Шевченківському райсуді Києва Савченко заявила, що Мєзенцев досі є її помічником.

"Мєзенцев їздив до мене у російські суди. Я подивилася той список підозрюваних… Я так розумію, що вони у ці списки записали взагалі всіх тих, хто знає Рубана", - заявила Савченко.

Також нардеп повідомила, що Мєзенцев "написав заяву на звільнення, оскільки він знайшов роботу". "Я повинна була звільнити його з понеділка, що в принципі і зроблю", - додала Савченко.

На уточнююче питання, чи вже не буде Мєзенцев з понеділка її помічником, нардеп зазначила: "Це не так швидко, спершу я напишу заяву на звільнення, а скільки триватиме процес його звільнення...".

"Він попрощався, сказав, що поїхав працювати... Він працював, допоміг мені, скільки міг... Яка зараз в нього робота - я не знаю. Де він, чи затриманий - не знаю", - підсумувала Савченко.

Як відомо, у клопотанні прокуратури щодо Рубана вказано ще кількох осіб, яких, за версією слідства, Рубан схиляв до злочину: Захарченко О.В, Березень Г.П, Лящ С.В.

У суді Рубан заявив, що йому "відомий громадянин Мєзєнцев Олег": "Він був помічником нардепа Надії Савченко. Інших прізвищ я не знаю, а судячи з опису, який є у справі, я розумію, що знаю їх під іншими прізвищами".

Також Рубан повідомив, що йому відомий громадянин Шашкін, який має відношення до організації "Батальйонне братство".

Сьогодні Шевченківський суд столиці суд у Києві обирав запобіжний захід Рубану у вигляді арешту на 60 діб.

Як повідомлялося раніше, Надія Савченко прийшла на суд, де Володимиру Рубану обирали запобіжний захід. Нардеп підійшла до клітки з підозрюваним і віддала йому честь.

Щоб з цього приводу сказав старий Фрейд? Або Малюська "під гільйотиною": Чому міністр "прикипів" до в'язниць і СІЗО та забув про іншу роботу в Мін'юсті

субота, 24 липень 2021, 6:10

Міністр юстиції України Денис Малюська, якому вдається залишатися в цьому кріслі, незважаючи на зміну керівництва уряду, асоціюється в українців ні з чим іншим, як із тюрмами та СІЗО. Він їх ремонтує, продає і навіть власноруч розмальовує. В "Слузі нар...

З архіву ПУ. Хай записується у далекобійники - отримає звернення персонально: З Банкової відповіли Кадирову за Зеленського

субота, 24 липень 2021, 3:00

Заява голови Чеченської Республіки Рамзана Кадирова не містить у собі тієї новизни, яка вимагає обов'язкової офіційної реакції, перконують в Офісі президента України. Таку відповідь надали з Офісу президента агентству "Інтерфакс-Україна", зазначають П...