Зброя Рубана: Надія Савченко терміново "рубає кінці"

Помічник нардепа Олег ​Мєзенцев фігурує у справі як один зі співучасників групи, яка готувала злочин та причетна до перевезення зброї з непідконтрольної території України.

Надія Савченко. Фото:akcenty.com.ua

Нардеп Надія Савченко прокоментувала участь її помічника Олега Мєзенцева у справі керівника Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана. Про це пише Главком, передають Патріоти України.

Як відомо, Мєзенцев фігурує у справі як один зі співучасників групи, яка готувала злочин та причетна до перевезення зброї з непідконтрольної території України. У коментарі журналістам Hromadske у Шевченківському райсуді Києва Савченко заявила, що Мєзенцев досі є її помічником.

"Мєзенцев їздив до мене у російські суди. Я подивилася той список підозрюваних… Я так розумію, що вони у ці списки записали взагалі всіх тих, хто знає Рубана", - заявила Савченко.

Також нардеп повідомила, що Мєзенцев "написав заяву на звільнення, оскільки він знайшов роботу". "Я повинна була звільнити його з понеділка, що в принципі і зроблю", - додала Савченко.

На уточнююче питання, чи вже не буде Мєзенцев з понеділка її помічником, нардеп зазначила: "Це не так швидко, спершу я напишу заяву на звільнення, а скільки триватиме процес його звільнення...".

"Він попрощався, сказав, що поїхав працювати... Він працював, допоміг мені, скільки міг... Яка зараз в нього робота - я не знаю. Де він, чи затриманий - не знаю", - підсумувала Савченко.

Як відомо, у клопотанні прокуратури щодо Рубана вказано ще кількох осіб, яких, за версією слідства, Рубан схиляв до злочину: Захарченко О.В, Березень Г.П, Лящ С.В.

У суді Рубан заявив, що йому "відомий громадянин Мєзєнцев Олег": "Він був помічником нардепа Надії Савченко. Інших прізвищ я не знаю, а судячи з опису, який є у справі, я розумію, що знаю їх під іншими прізвищами".

Також Рубан повідомив, що йому відомий громадянин Шашкін, який має відношення до організації "Батальйонне братство".

Сьогодні Шевченківський суд столиці суд у Києві обирав запобіжний захід Рубану у вигляді арешту на 60 діб.

Як повідомлялося раніше, Надія Савченко прийшла на суд, де Володимиру Рубану обирали запобіжний захід. Нардеп підійшла до клітки з підозрюваним і віддала йому честь.

"Можливо, Росія вже досягла своєї мети": У США пояснили, чому Путін розгорнув війська біля кордонів України

четвер, 6 травень 2021, 11:20

У Сполучених Штатах Америки пояснили розгортання військ Росії біля українського кордону. Так президент Росії Володимир Путін хоче показати себе, особливо перед президентом США Джо Байденом. Про це повідомляє The New York Times, передають Патріоти Украї...

Це багаторівневий підхід: Політтехнолог розповів, яку "пастку" Путін готує для України і чому Зеленському треба бути насторожі

четвер, 6 травень 2021, 10:15

Президент Росії Володимир Путін, незважаючи на заяву про відвід російських військ від українських кордонів, не відмовляється від агресивних планів щодо України. Про це "Апострофу" заявив відомий американський політтехнолог-республіканець Дейн Уотерс, п...