
Російські загарбники привезли до тимчасово окупованого Мелітополя Запорізької області 10 хімічних лабораторій. Не виключено, що це своєрідне "перестрахування" ЗС РФ на випадок аварії на Запорізькій АЕС. Якщо на ядерному об'єкті відбудеться катастрофа, лабораторії будуть потрібні, щоб урятувати найвище керівництво окупантів у регіоні. Про це в п'ятницю, 26 серпня, в ефірі "Апострофа" сказав мелітопольський міський голова Іван Федоров. Записом програми він поділився на своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.
Мер повідомив, що 10 лабораторій знаходяться на території однієї з лікарняних установ міста. "Вони, на нашу думку, завезені [окупантами] до міста Мелітополь для того, щоб якщо відбудуться радіаційні викиди на Запорізькій атомній електростанції, врятувати своїх офіцерів, генералів. А про цивільне населення вони, звичайно, не думають", – сказав Федоров.
Центр протидії дезінформації спростував повідомлення російської пропаганди про нібито захоплення села Іволжанське на Сумщині, передають Патріоти України. За даними українських військових, населений пункт перебуває під повним контролем Сил оборони Украї...
Африка стала масштабним майданчиком для застосування росією інструментів гібридного та інформаційного впливу. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк в інтерв’ю Kyiv Post, передають Патріоти Ук...