Збираються рятувати своє керівництво в разі катастрофи на ЗАЕС: Окупанти завезли до Мелітополя 10 хімлабораторій

Російські загарбники привезли до тимчасово окупованого Мелітополя Запорізької області 10 хімічних лабораторій. Не виключено, що це своєрідне "перестрахування" ЗС РФ на випадок аварії на Запорізькій АЕС. Якщо на ядерному об'єкті відбудеться катастрофа, лабораторії будуть потрібні, щоб урятувати найвище керівництво окупантів у регіоні. Про це в п'ятницю, 26 серпня, в ефірі "Апострофа" сказав мелітопольський міський голова Іван Федоров. Записом програми він поділився на своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.

Мер повідомив, що 10 лабораторій знаходяться на території однієї з лікарняних установ міста. "Вони, на нашу думку, завезені [окупантами] до міста Мелітополь для того, щоб якщо відбудуться радіаційні викиди на Запорізькій атомній електростанції, врятувати своїх офіцерів, генералів. А про цивільне населення вони, звичайно, не думають", – сказав Федоров.

"Путін грає з вогнем щодо власної країни": У Німеччині закликали готуватися до розпаду Росії

четвер, 25 червень 2026, 9:44

Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...

Процес повернення з СЗЧ набирає оберти: Одна з найуславленіших бригад ЗСУ отримала 60 заявок за добу

четвер, 25 червень 2026, 9:35

Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...