Зелена корупція: Держгеокадастр за підробними документами продає ботанічну пам'ятку природи під ріллю

Ботанічна пам'ятка природи місцевого значення "Заїченські схили" організована у відповідності до рішення Полтавської обласної Ради депутатів від 28 лютого 1995 р. з метою збереження її в природному стані для наукових та культурно-освітніх цілей.

Частину ботанічної пам'ятки місцевого значення "Заїченські схили" в Семенівському районі виставили на аукціон як землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Про це голова Полтавсько обласної ради Олександр Біленький написав на власній сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

Таку інформацію чиновник отримав, перебуваючи з робочою поїздкою на Семенівщині, де презентували проєкт-переможець обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад "Розвиток туристичної галузі району, як суттєвий фактор соціально-економічного розвитку громад".

"Село Заїченці Семенівського району, ботанічна пам'ятка місцевого значення "Заїченські схили". Унікальна екосистема! Але, на публічній кадастровій карті Держгеокадастру, в розділі аукціони, ділянки цієї місцевості вже сформовані і виставлені на аукціон! Так що змінилося?" - йдеться в пості голови облради.

Ботанічна пам'ятка природи місцевого значення "Заїченські схили" організована у відповідності до рішення Полтавської обласної Ради депутатів від 28 лютого 1995 року з метою збереження її в природному стані для наукових, культурно-освітніх і естетичних цілей. Ділянка площею 3 га знаходиться в околицях села Заїченці Семенівського району Полтавської області на лівому березі річки Хорол.

Хіти тижня. Андрія Другого чекає доля Андрія Першого: Береза повідомив сенсаційні плітки з Банкової

п’ятниця, 5 березень 2021, 4:00

Незабаром в Офісі президента України можна очікувати великі кадрові перестановки. "Тут злые языки из Офиса президента принесли хорошую информацию о том, что готовится замена и Главой вместо Ермака будет Валерий Кондратюк. И вот это очень хорошая новост...

Хіти тижня. "Може, це Божа кара?": Секретар РНБО прокоментував швидке блокування нового телеканалу Медведчука

п’ятниця, 5 березень 2021, 1:00

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов допустив, що припинення мовлення нового телеканалу "Перший незалежний", пов'язаного з главою політради ОПЗЖ Віктором Медведчуком, може бути "Божою карою". Про це він заявив в ефірі програми "...