Зелена корупція: Держгеокадастр за підробними документами продає ботанічну пам'ятку природи під ріллю

Ботанічна пам'ятка природи місцевого значення "Заїченські схили" організована у відповідності до рішення Полтавської обласної Ради депутатів від 28 лютого 1995 р. з метою збереження її в природному стані для наукових та культурно-освітніх цілей.

Частину ботанічної пам'ятки місцевого значення "Заїченські схили" в Семенівському районі виставили на аукціон як землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Про це голова Полтавсько обласної ради Олександр Біленький написав на власній сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

Таку інформацію чиновник отримав, перебуваючи з робочою поїздкою на Семенівщині, де презентували проєкт-переможець обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад "Розвиток туристичної галузі району, як суттєвий фактор соціально-економічного розвитку громад".

"Село Заїченці Семенівського району, ботанічна пам'ятка місцевого значення "Заїченські схили". Унікальна екосистема! Але, на публічній кадастровій карті Держгеокадастру, в розділі аукціони, ділянки цієї місцевості вже сформовані і виставлені на аукціон! Так що змінилося?" - йдеться в пості голови облради.

Ботанічна пам'ятка природи місцевого значення "Заїченські схили" організована у відповідності до рішення Полтавської обласної Ради депутатів від 28 лютого 1995 року з метою збереження її в природному стані для наукових, культурно-освітніх і естетичних цілей. Ділянка площею 3 га знаходиться в околицях села Заїченці Семенівського району Полтавської області на лівому березі річки Хорол.

Зупинити агресію Путіна: Білорусь оголосила термінові збори резервістів на кордоні з Росією

вівторок, 4 серпень 2020, 16:30

Міністерство оборони Білорусі заявило про проведення військових зборів для резервістів у Вітебській області на кордоні з РФ, передають Патріоти України. Прес-секретар Міноборони Наталія Гаврусік заявила, що військові збори у Вітебській області розпочну...

"Фокин меня удивил. Давно я не слышал в своем окружении выражения "народ Донбасса". Складывалось впечатление, что он приехал не с хутора под Киевом, а с оккупированной территории", - Гармаш про переговори в Мінську

вівторок, 4 серпень 2020, 16:14

"Три часа длилась встреча нашей делегации в Минской ТКГ с Кравчуком. С ним пришел и Витольд Фокин. В каком статусе - непонятно, но из слов Ермака я понял, что ему тоже предлагают войти в ТКГ, однако он еще не принял решения", - пише у своєму блозі Серг...