У середу, 28 червня, російська Держдума ухвалила в першому читанні законопроєкт про обов'язкову “суспільно-корисну працю” для школярів. Про це повідомляє ВВС, передають Патріоти України.
Із законодавства РФ пропонують прибрати положення, згідно з яким для залучення школярів до “суспільно-корисної праці” потрібна згода батьків. Поправки до закону “Про освіту” передбачають обов’язковість цього процесу з урахуванням “вікових та психофізичних особливостей”.
Таким чином Російська Федерація дедалі більше скочується до традицій Радянського Союзу, особливо, щодо “виховання” школярів. Після вторгнення РФ в Україну в російських школах запровадили “Розмови про важливе” (аналог радянської виховної години та політінформації) та церемонію підняття прапора з виконанням державного гімну.
У навчальні програми також невдовзі додадуть розповіді про “спеціальну військову операцію” — так російська пропаганда називає війну з Україною. А з 1 вересня 2023 року до шкіл Росії повернеться відомий з радянських часів курс початкової військової підготовки.
Відправлення солдатів з КНДР у Росію є певною навчально-тренувальною місією: війська Північної Кореї не мають досвіду ведення бойових дій, а тут Пхеньяну видалася можливість оцінити рівень своєї армії у бойових умовах та навчити їх. Натомість Росія отр...
На Донеччині окупанти змінюють тактику малих штурмових груп, і тепер атакують камікадзе. Про це в ефірі «Суспільне новини» розповів Юрій Сиротюк, головний сержант роти вогневої підтримки 5 окремої штурмової бригади, передають Патріоти України. За слова...