У середу, 28 червня, російська Держдума ухвалила в першому читанні законопроєкт про обов'язкову “суспільно-корисну працю” для школярів. Про це повідомляє ВВС, передають Патріоти України.
Із законодавства РФ пропонують прибрати положення, згідно з яким для залучення школярів до “суспільно-корисної праці” потрібна згода батьків. Поправки до закону “Про освіту” передбачають обов’язковість цього процесу з урахуванням “вікових та психофізичних особливостей”.
Таким чином Російська Федерація дедалі більше скочується до традицій Радянського Союзу, особливо, щодо “виховання” школярів. Після вторгнення РФ в Україну в російських школах запровадили “Розмови про важливе” (аналог радянської виховної години та політінформації) та церемонію підняття прапора з виконанням державного гімну.
У навчальні програми також невдовзі додадуть розповіді про “спеціальну військову операцію” — так російська пропаганда називає війну з Україною. А з 1 вересня 2023 року до шкіл Росії повернеться відомий з радянських часів курс початкової військової підготовки.
Європейські країни розглядають можливість заборони китайської соціальної мережі TikTok, беручи приклад зі Сполучених Штатів. Причиною такого рішення є загроза дезінформації, втручання у вибори та небезпека збору персональних даних. Про це пише ERR, пер...
Президент Володимир Зеленський повідомив, що замість Павла Ткачука начальником Національної академії сухопутних військ імені Сагайдачного стане Роман Качур. Про це він заявив у неділю, 19 січня, у своїх соцмережах, передають Патріоти України. Найбільше...