
Як повідомила начальник об'єднаного координаційного пресцентру сил оборони півдня України Наталія Гуменюк, наші герої намагаються не просто нищити російських окупантів, а й створювати їм максимальну кількість проблем через втрату командування. Про це вона розповіла в ефірі національного телемарафону.
За словами Гуменюк, влучання у командні пункти російських окупантів – наразі пріоритетна ціль.
Це той момент, який допомагає і деморалізувати ворога, і розгубити по всіх позиціях, змушує його переформатовувати свої дії, на що потрібно витрати дорогоцінний час, який вони намагалися використати для підтягування резервів,
– розповіла вона.
Також вона додала, що в контрольно-спостережних пунктах скупчується командний склад росіян, в один з них нашій артилерії вдалося поцілити цього тижня.
З командних центрів починається підготовка до будь-яких дій, якщо його ліквідувати – ворог дезорієнтований та починає панікувати.
Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...
Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...