
Як повідомила начальник об'єднаного координаційного пресцентру сил оборони півдня України Наталія Гуменюк, наші герої намагаються не просто нищити російських окупантів, а й створювати їм максимальну кількість проблем через втрату командування. Про це вона розповіла в ефірі національного телемарафону.
За словами Гуменюк, влучання у командні пункти російських окупантів – наразі пріоритетна ціль.
Це той момент, який допомагає і деморалізувати ворога, і розгубити по всіх позиціях, змушує його переформатовувати свої дії, на що потрібно витрати дорогоцінний час, який вони намагалися використати для підтягування резервів,
– розповіла вона.
Також вона додала, що в контрольно-спостережних пунктах скупчується командний склад росіян, в один з них нашій артилерії вдалося поцілити цього тижня.
З командних центрів починається підготовка до будь-яких дій, якщо його ліквідувати – ворог дезорієнтований та починає панікувати.
В окупованій Євпаторії фіксують панічні настрої серед місцевих жителів на тлі гострого дефіциту пального та різкого зростання цін, передають Патріоти України. Про це повідомляють активісти руху “Жовта Стрічка”. За їхніми даними, на низці автозаправок п...
Десятки тисяч добровольців подали заявки на вступ до Бундесверу з початку року. У поточному році армія Німеччини отримала близько 38,5 тис. заявок на службу, що на 24% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Кількість нових призначень у німець...