
Українські захисники з 30 окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького б'ють ворога в найгарячіших точках фронту. Вони регулярно надсилають окупантам свої "бандеролі смерті", не залишаючи їм жодного шансу, передають Патріоти України.
Звягельські бійці поділилися кадрами своєї вправної роботи. Вони опублікували в соцмережах кілька відео, на яких продемонстрували, як нищать окупантів. Кадри вдалось зняти завдяки злагодженій роботі двох дронів, один з яких атакує ворога, а інший знімає збоку весь хід подій – такий собі військовий кінематограф.
Ще одне відео звягельці опублікували на Facebook-сторінці 30 ОМБр, прокоментувавши кадри розмовою командира з оператором дрона:
- Що там по окупантах? – спитав командир.
- Ще мінус два, – відповів оператор дрона.
- Не зупиняйтеся…
І звягельці не зупиняються.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...