ЗМІ з'ясували, хто в Росії допомагав пілоту, який викрав вертоліт Мі-8

Пілота Максима Кузьмінова, який викрав і передав Україні вертоліт Мі-8, до переходу на українську сторону могла підштовхнути його мати, вона ж могла організувати його втечу. Як пише російський тг-канал "База", до такого висновку прийшли слідчі, передають Патріоти України.

Відзначається, що за кілька місяців до того, як Максим Кузьмінов перегнав вертоліт з Курська в Харківську область разом з екіпажем, його мати, Інна Кузьмінова, безслідно зникла в Примор'ї - вона пішла у відпустку і перестала виходити на зв'язок.

Як розповіли "Базі" знайомі сім'ї, Максим ріс без батька, а Інна багато працювала і часто їздила на заробітки в Корею. Вихованням хлопця займався його дід Герман Кузьмінов - заслужений льотчик Росії, який розбився на вертольоті, коли Максиму було 17 років.

Відзначається, що до минулого року мати підтримувала кар'єру сина, але з початком війни все змінилося, вона сильно переживала, що сина перевели з Примор'я до кордону з Україною і зізнавалася знайомим, що не хоче, "щоб син йшов на війну".

"У грудні Кузьмінова стала вести себе замкнуто — вона згадувала, ніби "збирається кудись їхати" і шукати Максима. У січні вона пішла у відпустку, і більше її не бачили ні колеги, ні близькі. Лише пізніше жінка повідомила, що шукати її не потрібно", - пише видання.

А кілька місяців по тому Максим Кузьмінов викрав вертоліт Мі-8.

"Слідчі вважають, що Максим міг зважитися на викрадення під впливом матері. Ймовірно, саме вона брала участь у переговорах з представниками спецслужб України. При цьому, куди Інна поїхала взимку і де вона знаходиться зараз, невідомо", - пише "База".

Повітряні тривоги в Румунії: Мер прикордонного міста заявив, що жителів "змушують панікувати"

субота, 30 вересень 2023, 16:18

Близько опівночі в п’ятницю, 29 вересня, жителі румунських повітів Галац і Тульча отримали сповіщення від влади про те, що вони мають сховатися, оскільки існує ймовірність "падіння об'єктів з повітряного простору", повідомляють Патріоти України. Як пиш...

У Бундестазі заявили, що Україна має право бити ракетами Taurus по Росії, але є нюанс

субота, 30 вересень 2023, 15:55

Німеччина має якнайшвидше передати Україні крилаті ракети Taurus. А українці мають повне право атакувати військові об’єкти на російській території будь-якою зброєю незалежно від її походження. Про це заявила голова оборонного комітету німецького парлам...