Зробити Крим-2: Росія та Китай націлені на Тайвань, - Луценко

У Пекіні та можливо Москві існує думка, що більшість тайванців у разі потреби не будуть ризикувати своїм життям і боротися

Патріоти України пропонують ознайомитись з матеріалом, підготовленим журналістами та екснардепом Ігорем Луценком.

Сучасні відносини Китаю і Росії не є союзницькими, а перевершують їх за своєю глибиною

Тримаю вас у курсі тайванського питання, і мушу відмітити, що РФ у ньому дуже багато, і стає все більше.

Сьогодні бойові кораблі РФ і Китаю провели спільне патрулювання в Тихому океані. Як заявила російська сторона, це ПЕРШИЙ такий захід в історії! На фоні гонки озброєнь навколо Тайваню сигнал більш ніж красномовний - особливо для Японії, я думаю, котра заявила про готовність вступити в бій, якщо КНР нападе на острів.

І дійсно, патрулювання відбувалося впритул до японських територій. Коли з китайського корабля злетів палубний вертоліт, то у відповідь в повітря були підняті японські винищувачі.

А за день перед цим офіційний представник МЗС КНР Ван Веньбінь заявив, що сучасні відносини Китаю і Росії не є союзницькими, а перевершують їх за своєю глибиною.

Факт, що РФ нині є природнім союзником Китаю, очевидний давно.

Сюрпризом є те, що Москва робить нині це настільки демонстративно.

Японці не сидять мовчки, поки їх історичні противники налаштовують зброю. Сьогодні міністр оборони Японії зробив заяву, що Тайвань може бути атаковано без де-юре використання війська, за кримським сценарієм.

І дійсно, для цього є усі передумови.

По-перше, це потужна партія прихильників возз`єднання з Китаєм у самому Тайвані.

По-друге, наявність гібридних військ у Китаю (котрі на порядок перевищують за потугою ті сили, котрі РФ задіяла для атаки на Крим).

Є ще по-третє. Існує думка, що більшість тайванців у разі потреби не будуть ризикувати своїм життям і боротися. Усім, хто не буде протестувати, не лізтиме в політику, Китай по факту пообіцяє зберегти економічний їх статус.

І тут теж є певна аналогія з Кримом, і саме Москві має дякувати Пекін за те, що та створила шлях для проведення територіальних загарбань без огляду на реакцію світового товариства.


Може бути велика біда: Жданов припустив, який "сюрприз" готує Путін на День незалежності України

понеділок, 15 серпень 2022, 18:40

Російські окупанти використовуватимуть майбутній День незалежності України для здійснення нових провокацій. Такий прогноз озвучив військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України. За його словами, так склалося, що ворог влаштовує їх на релігі...

'Соколи Путіна' як не старалися, не врятували ні себе, ні бойову машину: В ЗСУ показали, як вчергове знищили новітній гелікоптер ворога

понеділок, 15 серпень 2022, 18:34

На Донеччині зенітники Збройних сил збили ще один російський вертоліт Ка-52. Це вже третій Ка-52, який ліквідовано ЗСУ за останні дві доби. Про це повідомляє Командування повітряних сил.