Хорватія передала Україні вертольоти Мі-8. Цю інформацію підтвердили міністри оборони США та Хорватії. Про це йдеться в стенограмі Міністерства оборони США, передають Патріоти України.
Так, на зустрічі міністра оборони Хорватії Маріо Банозича та міністра оборони США Ллойда Остіна в Пентагоні було оголошено про передачу гелікоптерів Мі-8.
Ллойд Остін висловив подяку Хорватії за їхню підтримку України та наголосив на важливості цього внеску. Він зазначив, що ця підтримка охоплювавала гелікоптери Мі-8 та іншу військову техніку.
Остін також висловив прихильників до Хорватії за її прогрес протягом останніх 30 років, як вони подолали наслідки війни 1990-х років. Він відзначив важливість праці та належної політики, які допомогли досягнути цього прогресу.
Міністр Банозич додав, що ця підтримка України в боротьбі проти російської агресії вказує на готовність відкинути розбіжності та спрямувати зусилля на майбутнє. Він також наголосив на важливості лідерства та спільних зусиль для майбутніх поколінь.
Розвідувальна спільнота Великої Британії в своєму огляді проаналізувала серію українських ударів по окупованому Росією Криму та констатувала розширення можливостей України щодо нанесення ударів по Кримському мосту, передають Патріоти України. Зокрема, ...
Доля окупованого Криму залежить і від політичних рішень президента Росії Володимира Путіна, і від неспроможності ворога налагодити логістику на півострові, критично важливої для наступу загарбників. Таку думку висловив український журналіст, публіцист ...