ЗСУ потужно "насипали" ворогу" - на півдні знищено 3 склади з боєприпасами та понад 3 десятки солдат

Українські військові за добу знищили 3 ворожих склади боєприпасів та понад 3 десятки окупантів. Про це повідомили в Оперативному командуванні "Південь". Склади були знищені в Бериславському і Миколаївському районах, передають Патріоти України.

На Південнобузькому напрямку ситуація складна, але перебуває під повним контролем ЗСУ.

"Наші війська утримують займані позиції та наносять вогневе ураження противнику з метою створення умов для подальших наступальних дій. Противник продовжує вести активну оборону, намагається утримати зайняті рубежі та здійснювати вогневий вплив на характер дій наших військ", - йдеться у повідомленні.

Протягом дня українські ракетно-артилерійські підрозділи виконали 160 вогневих завдань. В результаті цього окупанти зазнали втрат:

  • 34 російських окупанти,
  • 2 реактивні системи залпового вогню "Град",
  • 4 танки та 3 міномети калібру 120 мм,
  • самохідна гаубиця "Гіацинт" та причепна гаубиця.

ЗСУ також пошкодили танк та ще одну артилерійську установку окупантів.

ЗСУ уразили унікальний завод на Уралі

середа, 24 червень 2026, 15:50

В ніч на середу підрозділи Сил оборони України уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у РФ гелієвий завод. Відстань – понад 1200 км від лінії бойового зіткнення, повідомив Генштаб ЗСУ 24 червня, передають Патріоти України. "На території пі...

Наша біль: Померли мати й донька, поранені під час атаки на Київ 2 червня, по дорозі до укриття

середа, 24 червень 2026, 14:04

У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...