
Українські військові за добу знищили 3 ворожих склади боєприпасів та понад 3 десятки окупантів. Про це повідомили в Оперативному командуванні "Південь". Склади були знищені в Бериславському і Миколаївському районах, передають Патріоти України.
На Південнобузькому напрямку ситуація складна, але перебуває під повним контролем ЗСУ.
"Наші війська утримують займані позиції та наносять вогневе ураження противнику з метою створення умов для подальших наступальних дій. Противник продовжує вести активну оборону, намагається утримати зайняті рубежі та здійснювати вогневий вплив на характер дій наших військ", - йдеться у повідомленні.
Протягом дня українські ракетно-артилерійські підрозділи виконали 160 вогневих завдань. В результаті цього окупанти зазнали втрат:
ЗСУ також пошкодили танк та ще одну артилерійську установку окупантів.
Російська влада та пропаганда роками просувають наратив про "війну" проти НАТО та колективного Заходу. Однак на практиці представники російської еліти, зокрема родина депутата, близького до глави Чечні Рамзана Кадирова, демонструють вражаюче лицемірств...
Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....