ЗСУ зайдуть на територію Росії, якщо Москва не припинить агресію, - генерал Романенко

Західні експерти стверджують, що військові об'єкти у РФ, за міжнародним правом, є законними цілями для ЗСУ. У прикордонних з Україною областях ми вже бачимо "бавовну", передають Патріоти України.

Цілком можливо, що на території Росії будуть бойові дії із застосуванням українських Сухопутних військ. Сценарій можливий в тому випадку, якщо агресія Москви продовжуватиметься. Про це заявив колишній заступник начальника Генштабу ЗСУ, генерал-лейтенант Ігор Романенко.

У чаті на Главреді у відповідь на питання про те, чи може війна в Україні перенестися до Росії, він відзнавич, що "бавовна" вже є в прикордонних регіонах. До того ж, як кажуть західні експерти, у Києва, за міжнародним правом, є можливість наносити удари по військових об'єктах Росії.

"У Росії "бавовнятко" допомагає нам уже зараз, у прикордонних областях з Україною. І це абсолютно законно. Західні військові експерти говорять про те, що, згідно з міжнародним правом, в України є повне право на нанесення ударів по цих об'єктах, з яких обстрілюють наші міста. Тому в прикордонних областях РФ, а також у тій же Зябровці (аеродром, який Білорусь передала в користування росіянам) це цілком обґрунтовано. З військової точки зору, необхідність у таких діях є", - вважає Романенко.

За його словами, "хлопки" надалі будуть посилюватися в тому випадку, якщо Москва не зупинить військові дії. "Якщо Росія не припинить війну, то всі ці "хлопки" на території РФ не припиняться – будуть тільки змінюватися форми, і ситуація для Росії буде тільки погіршувати. Міць нашого впливу буде зростати", - додав генерал.

Більш того, колишній воєначальник допускає застосування Сухопутних військ ЗСУ на території Росії в тому випадку, якщо з'явиться така необхідність, а агресія Москви продовжуватиметься.

"Не можна виключати бойові дії з використанням Сухопутних військ на території РФ. Але, думаю, до того, як виникне такого роду необхідність, питання, швидше за все, будуть вирішені. Але якщо з боку Росії триватиме агресія, все може бути. Поки що наші союзники категорично нас від цього утримують. Навіть по Криму були моменти, наприклад, зброю Заходу щодо Криму нам не можна застосовувати, і ми так і робимо", - підкреслив Ігор Романенко.

Російську армію вбивають наркотики: З'явилися цікаві дані про ліквідацію "мобіків" та наркотрафік із Ростовської області

п’ятниця, 3 лютий 2023, 15:39

Солдати російської армії на фронті в Україні зловживають наркотиками. У "веселому" стані окупанти скоюють безліч злочинів. Така інформація опинилася у розпорядженні співробітника однієї зі спеціальних служб, який є автором Telegram-каналу "Досьє шпигун...

Путін остаточно поховав російський автопром - виробництво відкотилося на 50 років назад

п’ятниця, 3 лютий 2023, 15:25

На тлі повномасштабного російського вторгнення в Україну і введених проти агресора санкцій, виробництво легкових автомобілів в Росії в 2022 році обвалилося до історичного мінімуму, передають Патріоти України. Як повідомляє російський "Інтерфакс" з поси...