
Збройні Сили України продовжують знищувати ворогів: українські захисники виявили місце знаходження російських окупантів і високоточними ударами зіпсували їм "пікнік" у лісах на межі Донеччини й Луганщини. Про це свідчить відео розвідувальної групи К2 з 54 ОМБр, передають Патріоти України.
Українські розвідники відстежували ділянку місцевості на адмінкордоні Луганської та Донецької областей за допомогою дронів і виявили, що там перебувають російські окупанти. Однак ворог не довго насолоджувався сонцем у наших лісах - ЗСУ високоточними ударами знищили й окупантів, і їхню військову техніку.
"Діло було десь на адміністративних кордонах Донецької та Луганської областей, де "мандрівники" вирішили зробити собі "пікник" на природі в мальовничому українському лісі. Але хлопці з розвідувальної групи К2 відстежували ці ділянку місцевості зі своїх "пташок", і коли побачили, що "русо туристи" перейшли межу дозволеного, разом зі своїми друзями пустили їх на добриво для нашої родючої землі", - написали розвідники.
Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....
В ніч на середу підрозділи Сил оборони України уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у РФ гелієвий завод. Відстань – понад 1200 км від лінії бойового зіткнення, повідомив Генштаб ЗСУ 24 червня, передають Патріоти України. "На території пі...