Андрій Богдан створював для Зеленського зайві конфлікти. Це могло вплинути на рішення про зміну голови Офісу президента. Таку думку висловив політолог Михайло Басараб, передають Патріоти України.
Вчора, 11 лютого, Володимир Зеленський звільнив одіозного Андрія Богдана, який очолював Офіс президента й призначив на його місце "темну конячку" – Андрія Єрмака. Про можливі причини такої рокіровки розповів у коментарі Михайло Басараб. Зокрема політолог припустив, що на рішення міг вплинути конфлікт Андрія Богдана з міським головою Києва Віталієм Кличком.
"Богдан та Єрмак пропонували різні підходи у вирішенні питання з Кличком, й рішення Єрмака виявилось більш ефективним. Богдан обрав лінію жорсткої конфронтації, це була фактично неприхована атака на міського голову. Пізніше стало відомо, що конфлікт вирішив Андрій Єрмак. Йому вдалось знайти спільну мову з Кличком і це влаштувало обидві сторони", – сказав Михайло Басараб.
Політолог наголосив, що ця війна не була потрібна Віталію Кличку, а Володимир Зеленський також відчував дискомфорт, адже йшлося про міського голову столиці. "Єрмак, напевно, запропонував більш вдалу модель співіснування з Кличком. Такі поразки й провали Богдана й призвели до його звільнення. Єрмак виявився більш комфортним для Зеленського", – заявив Басараб.
Новий голова Офісу президента не буде йти на жорстку конфронтацію й створювати для Зеленського додаткові проблеми, впевнений експерт. Проте невідомо хто стоїть за Андрієм Єрмаком.
"Треба вивчити, звідки він опинився в оточенні Зеленського й хто стоїть за ним в Україні. Невідомо наскільки сильні зав’язки він має у Москві. Чому він так швидко знайшов там контакт й чому йому вдалося швидко домовитись про обмін полоненими? Ці питання чекають на відповіді, – підсумував Басараб.
Польський міністр закордонних справ Радослав Сікорський впевнений, що навіть за відсутності допомоги від США Україна спроможна тримати оборону до кінця цього року. До того ж європейська підтримка буде продовжуватись. Про це він заявив в інтерв'ю CNN, п...
Служба безпеки України знайшла ефективну протидію розвідувальним російським дронам - Zala, Supercam, Orlan та Lancet. Тож тепер російські безпілотники вартістю по 100 тис. дол. США можуть знищувати українські FPV-дрони, які коштують 700 дол. США. Пр...