"А зачем ты со Скабеевой на одной сцене?": Політтехнолог Голобуцький розповів, як Собчак довела до сліз Тодоренко

Регіна Тодоренко намагалася розповісти, нібито вона любить і Україну, і Росію.

Регіна Тодоренко не розуміє, що не можна всидіти на двох стільцях. Фото: скріншот з відео.

"Екс-українська телеведуча з "Орла и решки" (Інтер) Регіна Тодоренко, дружина російського співака Влада Топалова (одружувались в Італії, а не в Суздалє, сина назвали Майкл - але він "і росіянин, і українець"), яка будує кар'єру у РФ, на ефірі в Собчак заявила, що "зараз у неї дві батьківщини: Росія й Україна", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Також вона вважає себе пацифісткою і розридалася, розповідаючи про страждання, бо її чоловіку заборонили в'їзд в Україну. "Хіба погано, що мені дають премії й у Росії, і в Україні? Це свідчить про те, що люди готові йти на контакт. Якби мої слова могли якось змінити стан речей між двома країнами, я б із задоволенням виступила. А так це буде пшик".

Собчак на це жорстко вздрючила "страждалицю": «Ты ведь наверняка смотрела новости, что в России, что на Украине – и с той, и с другой стороны есть агрессия, есть ненависть. Тебе вручали премию ТЭФИ, в тот же день вручали ТЭФИ Скабеевой. А Скабеева – это тот человек, который каждый день говорит в новостях про Украину, что это бандеровцы, что это враги, этих людей надо загнать за Можай, всё правильно в Донецке, Донецк надо отделить и так далее.

А она получала ТЭФИ с тобой рядом, в один день. И это та реальность, с которой ты тоже вынуждена жить, от неё же невозможно закрыться. И кто-то может тебе сказать: «А зачем ты со Скабеевой на одной сцене?» Вот выйди, и скажи, что не будешь получать русскую премию, пока там идёт война!".
--

Ну, такі реалії: якщо ти топчеш Україну і валиш на заробітки до РФ - тобою топтатимуться всі. І навіть Собчак не погребує тицьнути тебе писком до ґрунту. І ніхто тебе не пошкодує - ні росіяни, ні тим більше українці. Бо для всіх ти так чи інакше - зрадниця. Під час війни ще ні в кого не виходило всидіти на двох стільцях - порве.)) Якщо ти, звісно, не Штірліц і не радистка Кет.))".

З архіву ПУ. У ПЦУ розповіли, що робити тим, хто хрестився та вінчався в представництві РПЦ​

п’ятниця, 17 січень 2020, 16:00

Єдина помісна ПЦУ не буде брати приклад із "високодуховних" представників РПЦ. "Хотів би підкреслити, що всі богослужіння, молитви, таїнства, обряди, чини і т. д. є дійсними в російській церкві так само, як і в усій православній церкві. Бо російська це...

Готують танки і артилерію: Розвідка ЗСУ розповіла про небезпечні маневри терористів на Донбасі

п’ятниця, 17 січень 2020, 15:41

Російські терористи на Донбасі почали в авральному режимі маскувати позиції танків і артилерії, включаючи ракетні системи залпового вогню. Про це стало відомо Головному управлінню розвідки, повідомляється на сайті Міністерства оборони України, передают...