Агітувала за "ЗНР": Проти авторки фейку про "сіль за проїзд" СБУ розпочала розслідування (відео)

Протягом 2014-2017 р.р. Катерина Уманець кілька разів виїжджала на територію РФ, де зустрічалася зі своїми кураторами зі спецслужб, від яких отримувала завдання і гроші для просування ідеї "Запорізької народної республіки".

Катерина Уманець. Фото:https:mzm.zp.ua

Управління СБУ в Запорізькій області проводить розслідування діяльності Катерини Уманець, яка займалася агітацією за створення "Запорізької народної республіки". Про це повідомляє портал 0619.com.ua, передають Патріоти України.

Так, згідно з даними слідства, протягом 2014-2017 років сепаратистка кілька разів виїжджала на територію Росії, де зустрічалася зі своїми кураторами зі спецслужб РФ, від яких отримувала завдання і гроші для просування ідеї "ЗНР".

Таким чином вона організувала цілий ряд антиукраїнських мітингів, про що свідчать опубліковані в Мережі відео. "За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України (надання допомоги іноземній державі в проведенні підривної діяльності проти України)", - повідомили в прокуратурі. При цьому пізніше свої дії вона намагалася обгрунтувати "турботою про Україну". Варто відзначити, що саме Уманець є автором останнього гучного фейку російської пропаганди про те, що в Мелітополі людям нібито доводиться платити за проїзд в маршрутках сіллю.

Шестеро патрульних поліцейських, яким присудили по вісім років в'язниці, продовжують службу, наче нічого не відбулося

четвер, 5 серпень 2021, 20:38

"Поліцейські в той день виконували свої службові обов'язки відповідно до вимог чинного законодавства та нормативно-правових документів. Ми не згодні з таким рішення суду, вважаємо його несправедливим", - йдеться каже Білошицький. . Додав, що апеляці...

Чи можуть невакциновані українці залишитись без роботи: У МОЗ дали відповідь

четвер, 5 серпень 2021, 18:56

Українцям, які не отримали щеплення проти коронавірусу, не можуть заборонити виходити на роботу. У державі не існує такого законодавства, однак працівники критичної інфраструктури повинні бути відповідальними, повідомив головний санітарний лікар Ігор К...