
Київрада офіційно розірвав договори оренди трьох земельних ділянок на Подолі, які з 1999 року тимчасово належали посольству Російської Федерації. Таке рішення було прийнято під час засідання Київради 12 березня, передають Патріоти України.
Відзначається, що дані земельні ділянки були передані під будівництво консульського відділу і житлових будинків У розпорядження міста повернулися земельні ділянки на вулиці Спаській і одна ділянка на вулиці Боричів Тік.
Таке рішення ухвалили більшістю голосів депутатів. Воно пов'язане з тим, що Україна за фактом знаходиться в стані війни з РФ, а також з тим, що у суспільства спостерігається стійкий опір створенню умов для функціонування інститутів держави-агресора на території Києва.
У Київраді зазначають, що з 1999 року дані земельні ділянки не використовували за призначенням. Зазначеним трьом ділянкам можуть також надати статус скверів.
Стримінговий сервіс HBO Max влаштував вражаючу акцію на честь виходу третього сезону серіалу Дім Дракона — приквела культової Гри престолів. Гігантський дракон пролетів над Лондонським Тауером. Компанія Airstage відтворила Сіракса — одного з найвпізнав...
Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...