Акторка "95 кварталу", яка потрапила до "Миротворця" після скандального номера про окупований Скадовськ, розповіла про свої поїздки в окупований Крим

Комедійна українська акторка Ірина Гатун потрапила в гучний скандал на початку 2024 року через номер студії "Квартал 95" про дівчинку "сіськадовська". Зрештою українці довідалися, що комедіантка має ще один скелет у шафі – неодноразово їздила до Криму вже після його окупації Росією. Утім, сама артистка в нещодавньому інтервʼю запевнила, що не бачить нічого поганого у своєму відпочинку, адже їздила на анексований півострів нібито законно.

Коментарі Гатун на цю тему оприлюднили на сайті "КП в Україні". У розмові з журналістами в межах проєкту "Коротко про" зірка зауважила, що не розуміє, чому деякі співвітчизники її "гноблять".

Так, після скандалу з номером, де "жартома" принизили мешканців Скадовська, користувачі мережі зʼясували, що Гатун відвідувала Крим у 2015, 2018 та 2019 роках. Акторка запевнила, що їздила до близької подруги, яка має проукраїнські погляди, проте не може виїхати з окупації через певні причини.

"Я їздила туди, щоб підтримати близьку подругу, яка підтримує Україну, але через певні обставини змушена жити на тимчасово окупованій Росією території. Подруга тоді щойно народила дитину, до того ж дуже болісно сприйняла ситуацію з анексією. І через це в неї погіршилося здоров’я. Подруга зараз вже має двох дітей і не може виїхати з ними, вона постійно каже, що її там нудить, тому просила приїхати і допомогти", – поділилася Гатун.

Комікеса запевняє, що не порушувала закону України під час своєї поїздки, тож не розуміє претензій зі сторони деяких українців.

"В’їзд та виїзд на територію тимчасово окупованого півострова я здійснювала з українським паспортом через територію України – через офіційний контрольний пункт в’їзду-виїзду "Каланчак". Виходить, що зараз люди гноблять мене, українку, за те, що я поїхала з українського боку з українським внутрішнім паспортом до нашого українського Криму", – прокоментувала Гатун.

Мобілізація громадян від 50 років буде чи ні? Нардеп пояснив нюанси

четвер, 26 вересень 2024, 23:55

Директива Командування Сухопутних сил дозволяє мобілізовувати чоловіків 50-60 років винятково за окремим мобілізаційним розпорядженням. Це підтвердив народний депутат, член комітету з нацбезпеки й оборони Верховної Ради Федір Веніславський у коментарі ...

Поки інші ледь зводять кінці з кінцями: Зарплати чиновників в Україні перевищили 55 тис. грн - хто отримує найбільше

четвер, 26 вересень 2024, 22:25

У серпні 2024 року середня зарплата в держустановах зросла на 44,6% і перевищила 55 тисяч гривень, причому керівники стратегічних установ, таких як НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг)...