Американські вчені створили антибіотик, здатний перемогти супербактерії

Різновид препарату ванкоміцин зможе боротися з супербактеріями - організмами, що володіють несприйнятністю до традиційних методів терапії.

У США створено антибіотик, який вб'є всі супербактеріі. Фото: vesti.ru.

Американські вчені зуміли отримати третю модифікацію ванкоміцина: вона змінює проникність клітинної стінки бактерій. Про це повідомляється в журналі Proceedings of the National Academy of Sciences і в прес-релізі дослідницького інституту Скріппса (США), передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Як випливає з повідомлень, ванкоміцин здатний боротися з супербактеріями - організмами, які не чутливі до традиційних методів лікування.

Попередні дві модифікації антибіотика також припускають стратегію боротьби з бактеріальною інфекцією. Відкриття третього рівня, як вважають вчені, надасть можливість уникнути розвитку у мікроорганізмів резистентності до антибіотика.

Препарат, створений на основі трьох модифікацій ванкоміцина, як запевняють дослідники, більш ніж в тисячу разів ефективніше попередньої версії. При цьому для лікування буде досить набагато менше антибіотика, ніж використовувалося раніше. Це, вважають вчені, призведе до зменшення ризику можливих ускладнень.

Дослідники вже перейшли до стадії відпрацювання промислової технології синтезу нових модифікацій ванкоміцина.

З архіву ПУ. "Це наша земля, їдь додому": У Грузії побили і закидали камінням росіянина

середа, 23 червень 2021, 2:00

На грузинському гірськолижному курорті Гудаурі близько 30 місцевих жителів побили російського пілота-парапланериста Федора Челишева. Били під соусом «це наша земля, їдь додому». За свідченням очевидців, росіянина били ногами, камінням, по голові і всьо...

З архіву ПУ. А нашим слабо? - Мережу вразила поведінка китайського поліцейського (фотофакт)

середа, 23 червень 2021, 1:00

Поліцейський допоміг старенькому чоловіку перетнути перехрестя, перенісши його на своїй спині. Відповідне відео з камер відеоспостережень у китайській соцмережі Weibo виставила бригада дорожньої поліцій М'яньяна, що у Китаї. Вона описала це відео як "к...