Бережіться! Біль у серці та безсоння - календар небезпечних дат на квітень

Квітень розпочнеться з березневої магнітної бурі, яка накрила Землю в останній день місяця. Ця буря затягнеться на перші дні квітня, передають Патріоти України.

«Штормити» буде 1, 2 та 3 квітня. Потім невеликі коливання очікуються 10 та 11 квітня. 16, 17, 18 квітня — несильна магнітна буря, 20 -21 квітня — підвищена сонячна активність. По це свідчать дані сайту swpc.noaa.gov.

Графік бур виглядає так:
1 квітня — магнітна буря К-індекс 4
2−3 квітня — слабка магнітна буря К-індекс 3
10−11 квітня — магнітна буря К-індекс 4
12 квітня — слабка буря К-індекс 3
14−15 квітня — слабка буря К-індекс 3
16 квітня, 18 квітня — магнітна буря К-індекс 4
20−21 квітня — сильна магнітна буря К-індекс 5
22 квітня — слабка магнітна буря К-індекс 3.

Як відомо, магнітні бурі — це збурення магнітного поля Землі, викликані спалахами на Сонці. Такі коливання можуть негативно впливати на роботу систем зв'язку, а також на здоров'я людей.

Метеозалежні, літні люди, вагітні жінки відчувають на собі вплив бур. У такі дні можуть виникнути головний біль, запаморочення, нудота, біль в серці та підвищений тиск, слабкість, безсоння, біль у спині та суглобах, загострення хронічних захворювань.

Медики радять в ці дні спати не менш як 7 годин, лягати спати в один і той же час. Обмежте вживання жирної, смаженої, гострої їжі, відмовитись від алкоголю, сигарет та кави. Більше часу проводити на свіжому повітрі.

Відголоски підриву Каховської ГЕС відчує Одеса

середа, 7 червень 2023, 13:43

Після підриву росіянами дамби Каховського водосховища тисячі тонн прісної води ринуть у Чорне море. Велетенська хвиля вимила з природних фільтрів-заплав токсичні речовини, у воду потрапили каналізаційні стоки, смітники, мазут і це все зараз несе в море...

Чоловіка звільнили з роботи, бо він... довго сидів у туалеті

середа, 7 червень 2023, 13:29

У Китаї чоловіка звільнили з роботи після того, як начальству набридло, що він щодня проводив до шести годин у вбиральні. Про це пише dailystar.co.uk з посиланням на місцеві китайські ЗМІ, передають Патріоти України. У Вана діагностували серйозне "анал...