Свинина - один з найпопулярніших сортів м'яса в Україні. Цей продукт виступає основою для більшості м'ясних страв у домашній кухні та в ресторанах. Але далеко не всім можна вживати цей продукт. Вся справа в його складі. При яких станах слід повністю виключити зі свого раціону свинину - читайте нижче, передають Патріоти України.
Свинина містить гормон росту, що викликає збої в злагодженій роботі організму людини. Під впливом чужорідного гормону відбуваються патологічні процеси: ожиріння, розростання доброякісних і злоякісних пухлин.
Відома зудогенна дія свинини зумовлена підвищеним вмістом у ній гістаміну, що сприяє виникненню запальних процесів, тим самим розвитку фурункульозу, карбункула, апендициту, захворювань жовчного міхура, тромбофлебіту, белей, абсцесів і флегмон, а також шкірних хвороб (кропив'янки, дерматитів, екземи, нейродерміту, дерматозів).
Свиняча кров багата онкогенними агентами – специфічними еритроцитами, які виступають у ролі маркерів раку. Є також припущення про канцерогенність свинячих статевих гормонів.
Постійне отруєння токсинами, що містяться у свинячому м'ясі, провокує проблеми з серцем і може стати причиною інсульту. В організмі людини, яка вживає свинину, утворюється сприятливе середовище для розвитку хвороботворних бактерій.
Представники Університету Індіани та медичного центру Roudebush Veterans' Affairs запевняють, що люди із захворюваннями нирок повинні відмовитися від м'яса.
Річ у тому, що організм людей з порушеною роботою нирок не може нормально звільняти фосфор, що міститься у харчових білках. В результаті це призводить до хвороб серця і навіть летального результату. Тому тим, хто страждає від хвороб нирок найкраще обмежувати споживання фосфору. Також при наявності всіх захворювань, які можуть бути спровоковані свининою, варто обмежити вживання цього виду м'яса. Поїдання цього продукту тільки погіршить ситуацію.
Прадавці записи та археологічні дослідження свідчать, що в період своєї найбільшої могутності, 2,7 - 2,3 тисячі років тому, скіфські царі контролювали ключові торговельні артерії, які з’єднували територію сучасної України з Близьким та Середнім Сходом ...
Ввечері 12 липня Харків накрила сильна злива з грозою, через негоду постраждали чотири людини, сильний вітер повалив багато дерев та кілька електроопор і пошкодив дахи будинків. Про постраждалих повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, передают...