«Оцінюючи ситуацію, ми не повинні обмежуватися «чистою» кількістю інфекцій», – сказав Штрек. Він апелює до того, що попри значне зростання кількості нових випадків зараження коронавірусом у Німеччині та Європі не спостерігається збільшення смертності. За його словами, з соціального погляду інфекція без симптомів не завжди є шкідливою, адже чим більше людей заражаються і не мають симптомів, тим сильніший – принаймні на короткий проміжок часу – вони мають імунітет і не можуть сприяти поширенню пандемії.
«Ми не можемо дозволити життю зупинитися. Важливо зазначити, що ніхто – ні політики, ні вірусологи, ні епідеміологи – не знає єдиного правильного способу боротьби з пандемією. Ми можемо лише випробувати щось, і також повинні вміти робити помилки», – додав Штрек.
Він переконаний, що під час другої хвилі пандемії стратегія боротьби з вірусом має бути трохи іншою, зокрема, не треба запроваджувати жорсткі карантинні обмеження, хоча гігієнічні норми й далі відіграватимуть важливу роль.
В Україні в 2026-му мінімальну пенсію підвищать з 2361 до 2564 грн на місяць. Такі плани передбачено в Бюджетній декларації на 2026-2028 роки. Про це йдеться в Бюджетній декларації. Так, якщо цього року українці на заслуженому відпочинку отримують не м...
Гроші не приносять щастя? Можливо. Але їх відсутність - справжня катастрофа для психіки. Нове дослідження, опубліковане у журналі Psychoneuroendocrinology, показало, що фінансовий стрес може мати набагато потужніший вплив на мозок, ніж навіть смерть бл...