Біля узбережжя Антарктиди помітили крижаний корабель - над цими кадрами ламає голову мережа (фото)

У мережі виявили перевернутий човен у Google Earth приблизно в 100 милях від узбережжя Антарктиди. Про це повідомляє The Sun. Об'єкт довжиною 400 футів (121 м) разюче схожий на круїзний лайнер, передають Патріоти України.

Це відкриття викликало хвилю теорій змови в Інтернеті, стверджують, що "човен" пов'язаний з секретною нацистською базою в Арктиці або призначений для перевезення світових лідерів під час глобальної кризи.

Кадри з дивною знахідкою оприлюднив користувач мережі з ніком MrMBB333, він має велику кількість підписників в мережі, з якими він регулярно обговорює незвичайні відкриття в Google Планета Земля і в інших місцях.

Він виділяє великий шматок льоду, який піднімається над засніженим ландшафтом. Коли Google Планета Земля перемикається в 3D-режим, лід раптово стає схожий на корабель.

Після публікації про "крижаний корабель" коментатори YouTube припустили, що двійник судна був пов'язаний з різними урядовими змовами.

"Ймовірно, це крижаний корабель, побудований під час Другої світової війни", - припустив один творчий користувач. Інші, здавалося, думали, що об'єкт залишили там інопланетяни.

"Вони ходили туди 80 років або більше, тому невідомо, що вони знайшли або залишили", - розмірковував один з коментаторів. Деякі припустили, що це судно використовувалося світовими лідерами для порятунку від стихійних лих.

Хоча аргументи, висунуті коментаторами, можуть здатися переконливими, ймовірно, існує набагато більше просте пояснення "крижаному кораблю". Знахідка, ймовірно, є результатом парейдолії, химерного ефекту, який змушує мозок бачити форми, структури та візерунки там, де їх немає.

В останній місяць 2020 року на українців чекають зміни в зарплатах та пенсіях

неділя, 29 листопад 2020, 6:50

У грудні в Україні перерахують прожитковий мінімум, що вплине на пенсії та зарплати. Курс долара. Посилення карантину і розпал пандемії можуть негативно вплинути на вартість долара. А чим гірше американській валюті, тим дешевше вона коштує в Україні. А...

Настає останній коридор затемнень 2020 року

неділя, 29 листопад 2020, 6:30

Під час коридору затемнень і до кінця 2020 року приділіть увагу упорядкуванню власного життя. Проте його вплив відчуватиметься за тиждень до початку коридору затемнення і тиждень після, тобто, до 21 грудня – зимового сонцестояння. Традиційно, з погляду...