NASA підвела підсумки четвертого етапу конкурсу 3D-Printed Habitat Challenge, учасники якого повинні розробити життєздатні моделі 3D-друкованих будинків, в яких у майбутньому зможуть жити колоністи на Марсі, повідомляють Патріоти України.
В ході четвертого етапу конкурсу учасникам потрібно було створити повністю продумані віртуальні конструкції, в яких враховувалася б внутрішнє планування будівель. При цьому компанії повинні були довести життєздатність проектів, враховуючи можливості 3D-друку.
Перше місце зайняла компанія SEArch + / Apis Cor з Нью-Йорка. Її проект виглядає як комплекс з кручених веж з великою кількістю вікон, в які проникає сонячне світло. Команда отримала $ 34 тис. на доопрацювання концепції та друк макета будівлі.
Друге місце і $ 33,4 тис. Отримала Team Zoperhous з Арканзасу. Інженери запропонували метод друку своїх будинків автономним марсоходом, який прибуде на Червону планету раніше людей і створить для них будівлі. Проект являє собою комплекс з декількох житлових модулів, які об'єднані єдиною системою коридорів.
На третьому місці з призом в $ 32,6 знаходиться команда Mars Incubator з Коннектикуту. Дослідники створили розгорнутий модуль з житловими зонами і теплицею для вирощування рослин.
Останній етап конкурсу відбудеться 14 травня - на ньому команди представлять дрібномасштабні 3D-друковані макети своїх споруд.
У Китаї представили перший у світі робот-гуманоїд з модернізованою системою штучного інтелекту загального призначення TongTong 2.0, який має когнітивні здібності, які можна порівняти з 5-6-річною дитиною, передають Патріоти України з посиланням на Inte...
Марс притягує вчених, астронавтів та винахідників і розмови про колонізацію цієї планети йдуть давно. Основними загрозами для людей на Марсі вважали нестачу кисню, низький атмосферний тиск і високу радіацію. Однак вчені знайшли ще один фактор, який мож...