Брудне море та натовпи людей: Коблеве порівняли з курортом часів СРСР, туристи вражені "сервісом" (відео)

Пляж у Коблево

На курорті Коблево (Миколаївська область), адміністрації деяких баз якого туристи критикували за ставлення до клієнтів, пляжі переповнені, а шезлонги «першої лінії» стоять мало не у воді, передають Патріоти України.

Відео із селища у мережу виклали автори влогу «Big Family». Автор відео каже, що «потрібно постаратися», щоб йдучи пляжем, не наступити на чиїсь ноги. Він показує, що на узбережжі практично немає вільного місця. А на безкоштовній ділянці, де немає шезлонгів, підстилки відпочиваючих залишають мало вільного місця для проходу.

Море під час зйомок трохи хвилювалося — на берег викидало водорості, а вода була мутнуватою. Медуз, до речі, видно не було. Автор уточнив, що зйомки велися на «молдовській частині» Коблева — її називають так, оскільки раніше там будував бази «МолдКурортБуд». Час минув, а назва прижилася.

Під цим постом інтернет-користувачі залишили багато коментарів. В одному з них відпочинок на цьому курорті порівнювали зі «часами СРСР».

Життя після збірної: Експерт назвав команду, яку може очолити Андрій Шевченко

вівторок, 28 вересень 2021, 20:25

44-річний Андрій Шевченко залишився без роботи. 31 липня завершився його контракт з Українською асоціацію футболу(УАФ). Нову угоду із своїм кумом Анрієм Павелком підписати не вдалося. Шевченко говорив про своє бажання спробувати свої сили на клубному р...

Хіти тижня. Зеленська знялася для глянцевого журналу в образі... учительки математики (фото)

вівторок, 28 вересень 2021, 20:00

Перша леді України Олена Зеленська знялася для вересневої обкладинки глянцевого журналу Elle. Дружина глави держави продемонструвала стильний образ і сфотографувалася зі школярами, повідомляють Патріоти України. Відповідні фото з'явилися в фан-акаунті ...