Ми ніяк не звикнемо до того, що така звична брущатка - це наша добра українська бруківка. І використовували її в наших містах дуже багато років тому. І свого часу це був головний матеріал, яким мостили вулиці міст XVII–XVIII століття. Це звичайне польове каміння відшліфоване часом сьогодні можна знайти на старовинних вулицях українських міст. І віє від них таємницями історії та загадками.
Звичайно, сучасні варіанти бруківки не мають такого історичного флеру, та все ж вони мають дуже багато переваг. Адже їх створюють на сучасних підприємствах, із найновіших матеріалів і для потреб сучасної людини.
Сьогодні бруківку називають ще тротуарною плиткою. Та як не назви, її властивості від того не зміняться. Перш за все, поговоримо про ціну. Ви можете вибрати оптимальний варіант бруківки для свого бюджету. Звичайно, найнадійніший – це бруківка із натурального каменю. Це підтверджують і спеціалісти компанії Kanyon. Перевірений варіант – це граніт та базальт. Достатньо популярна тротуарна плитка із кераміки, бетону, і все того ж старого доброго польового каміння.
За що цінують бруківку? Головні її якості – довговічність, міцність, стійкість. З нею легко працювати – за потреби можна видалити пошкоджену частину і замінити на нову. Та й, в принципі, щоб зробити правильне мощення з натурального каменю не потрібно проходити спеціальні річні курси. Знаючі майстри можуть докладно і правильно все пояснити і навчити досить швидко. Ну це запрацює у тому випадку, коли у вас із ремонтом та будівництвом нормальні стосунки.
Де краще використовувати бруківку? На доріжках, тротуарах, сходах, терасах і навіть на проїжджій частині.
Як бачите переваг предостатньо. Якщо ж ви досі сумніваєтесь, то запитайте у тих, хто знається на бруківці – у спеціалістів компанії Kanyon.
Другий західний військовий суд засудив громадянина Росії та Італії Руслана Сідікі до 29 років ув'язнення за два теракти, у тому числі на об'єкті Міноборони. Про це заявила представниця Слідчого комітету Світлана Петренко, повідомляє російське провладне...
Верховна Рада України готується розглянути законопроєкт, який суттєво посилить штраф за непропуск автомобілів екстрених служб. Відповідний документ №11111 вже внесено на розгляд парламенту і внесено до порядку денного, передають Патріоти України. Нараз...