Бруківка. Це не про минуле, а про сучасне

Ми ніяк не звикнемо до того, що така звична брущатка - це наша добра українська бруківка. І використовували її в наших містах дуже багато років тому. І свого часу це був головний матеріал, яким мостили вулиці міст XVII–XVIII століття. Це звичайне польове каміння відшліфоване часом сьогодні можна знайти на старовинних вулицях українських міст. І віє від них таємницями історії та загадками.

Звичайно, сучасні варіанти бруківки не мають такого історичного флеру, та все ж вони мають дуже багато переваг. Адже їх створюють на сучасних підприємствах, із найновіших матеріалів і для потреб сучасної людини.

Сьогодні бруківку називають ще тротуарною плиткою. Та як не назви, її властивості від того не зміняться. Перш за все, поговоримо про ціну. Ви можете вибрати оптимальний варіант бруківки для свого бюджету. Звичайно, найнадійніший – це бруківка із натурального каменю. Це підтверджують і спеціалісти компанії Kanyon. Перевірений варіант – це граніт та базальт. Достатньо популярна тротуарна плитка із кераміки, бетону, і все того ж старого доброго польового каміння.

За що цінують бруківку? Головні її якості – довговічність, міцність, стійкість. З нею легко працювати – за потреби можна видалити пошкоджену частину і замінити на нову. Та й, в принципі, щоб зробити правильне мощення з натурального каменю не потрібно проходити спеціальні річні курси. Знаючі майстри можуть докладно і правильно все пояснити і навчити досить швидко. Ну це запрацює у тому випадку, коли у вас із ремонтом та будівництвом нормальні стосунки.

Де краще використовувати бруківку? На доріжках, тротуарах, сходах, терасах і навіть на проїжджій частині.

Як бачите переваг предостатньо. Якщо ж ви досі сумніваєтесь, то запитайте у тих, хто знається на бруківці – у спеціалістів компанії Kanyon.

Будуть проблеми: Нардеп розповів про індексацію пенсій у березні

п’ятниця, 22 листопад 2024, 23:40

Президент Володимир Зеленський обіцяв, що всі зарплати і пенсії в Україні будуть виплачені згідно із законом, уряд має на це гроші. Крім того, у березні 2025 року буде проведено індексацію пенсій, що частково компенсує зростання споживчих цін, передают...

На Полтавщині чоловік відмовився отримувати повістку і викликав поліцію: Історія отримала продовження

п’ятниця, 22 листопад 2024, 22:40

На Полтавщині засудили чоловіка, який відмовився від мобілізації. Суд призначив йому 3 роки позбавлення волі.Про це стало відомо з вироку Лубенського районного суду Полтавської області, повідомляє ТСН. Раніше його визнали придатним до служби, передають...