Прикрасу, виготовлену із зуба мегалодона, було знайдено після того, як компанія Magellan із Гернсі використала декілька підводних човнів для першого повнорозмірного цифрового сканування приреченого розкішного пасажирського корабля.
На зображеннях видно невелику деталь серед уламків - бірюзове та золоте намисто із зубом мегалодона, доісторичної масивної акули, що жила приблизно 20 мільйонів років тому.
Попри відкриття, команда не змогла відновити намисто, оскільки угода між Великою Британією та США забороняє представникам громадськості виносити артефакти з місця краху. Тепер компанія сподівається, що технологія, керована штучним інтелектом, допоможе ідентифікувати його власника. До слова, на кораблі було 2200 пасажирів, коли він зіткнувся з айсбергом та затонув.
Технологія аналізуватиме кадри посадки пасажирів на корабель, скануватиме їх та оброблятиме за допомогою технології розпізнавання осіб, щоб каталогізувати одяг, який вони носили в день, коли вони вирушили у приречену подорож.
Якщо аналітики зможуть визначити, хто з пасажирів носив намисто, вони зможуть розпочати пошук живих родичів власника намиста. Генеральний директор компанії Річард Паркінсон назвав відкриття "дивовижним, красивим і таким, який захоплює дух". Він сказав, що знахідка була неймовірною з огляду на розмір місця краху.
Вчені попереджають, що через приблизно мільярд років Земля втратить атмосферний кисень — основну умову для існування складних форм життя, передають Патріоти України з посиланням на видання Sky at night magazine. Епоха кисню закінчиться раніше, ніж помр...
У Повітряних Силах ЗСУ розповіли про бойового пілота Ігоря Пархоменка, який через російську агресію втратив сина і тепер б’ється з російськими окупантами за двох. . Там нагадали, що указом Президент України Володимира Зеленського від 8 травня пану Іго...