Виникаючі при коронавірусній інфекції зміни в легенях людини не схожі на пневмонію. Про це розповів віце-президент Російського наукового медичного товариства терапевтів, доктор медичних наук, професор Леонід Лазебник виданню "АіФ", передають Патріоти України.
За його словами, хвороба COVID-19 пошкоджує ген гемоглобіну, в результаті чого атом заліза блокується. Внаслідок цього в організмі утворюється надлишок заліза, що перешкоджає обміну кисню. У підсумку це призводить до кисневого голодування - гіпоксичного синдрому.
Лазебник підкреслив, що розвиток такого ускладнення можна побачити за допомогою рівня феритину в організмі - білка, що виробляється в печінці і збирає залізо в організмі. Його надлишок може спровокувати цитокіновий шторм, тобто надмірну реакцію імунної системи. В організмі утворюється зайва кількість імунних клітин й призводить до погіршення стану людини.
Як нагадав вчений, лікарі з Китаю, і пізніше з США та Ізраїлю, побачили, що проблеми людей з легенями при коронавірусі, не схожі на пневмонію. Це побічно підтверджує і те, що ураження легеневої тканини можна виявити тільки при КТ, а рентгенологічне дослідження показує звичайну пневмонію.
Українка Андріана Пущак, яка під час повномасштабної війни в Україні живе у США, боротиметься за головну корону Америки. На своїй сторінці в Instagram 31-річна дівчина повідомила, що на конкурсі Mis USA ("Міс США"), який відбудеться у Лас-Вегасі 9-11 к...
Китайцеві вже двічі відмовляли в оренді житла через його домашнього улюбленця — чорного бичка. Про це сьогодні, 4 квітня, повідомило медіа Oddity Central, передають Патріоти України. Чен — 30-річний боксер у відставці, він працює тренером з фітнесу та ...