Чи обов'язково реєструватися у застосунку "Резерв+" - роз'яснення Міноборони

Електронний кабінет військовозобов’язаного та його додаток "Резерв+" – це точка доступу користувача до Єдиного електронного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів "Оберіг". Через застосунок можна без черг максимально швидко оновити або подати дані щодо статусу військовозобов’язаного.

Таке роз'яснення надало Міноборони щодо застосунку "Резерв+". Також у відомстві відповіли на поширені питання щодо реєстраціїї та оновлення данних резервістів "Оберіг".

Наразі у застосунку "Резерв+" ви маєте доступ до таких даних:

  • Прізвище, ім’я, по батькові
  • Вид обліку / дата зняття (виключений)
  • Категорія обліку
  • Дата народження
  • Відстрочка / бронювання / дата закінчення
  • Постанова ВЛК / дата ВЛК
  • Звання
  • Код і найменування військово-облікової спеціальності
  • Податковий номер (РНОКПП)
  • Унікальний номер у реєстрі Оберіг ТЦК та СП, де перебуваєте на обліку

Реєстрація в електронному кабінеті не є обов'язковою. Це лише додаткова зручність, яку пропонує держава, зазначає Міноборони. Також мобільний застосунок "Резерв+" надає можливість сформувати військово-обліковий документ в електронній формі.

Військовослужбовців вимога щодо оновлення персональних даних не стосується.

Якщо у реєстрі "Оберіг" некоректні дані, ви зможете звернутися до служби підтримки в електронному кабінеті військовозобовʼязаного для актуалізації даних або ж отримати рекомендації, як саме їх оновити через ТЦК.

Під час проведення мобілізації громадяни України чоловічої статі віком від 18 до 60 років зобов’язані мати при собі військово-обліковий документ, зокрема тимчасове посвідчення військовозобов’язаного. Нажаль, "Резерв+" поки що не є заміною оригінала військово-облікового документа.

Вас може зацікавити:Китай та Бразилія об'єдналися проти Формули миру Зеленського. Як вони просувають плани Кремля

Тобто, скористатися ним як посвідченням не можна. Втім, раніше у Міноборони розповідали, що працюють над QR-кодом для додатка, і вже він зможе зробити додаток посвідченням.

Українцям за кордоном з огляду на мобілізацію також треба до 16 липня 2024 року оновити дані. Можна надіслати відповідне повідомлення на офіційну електронну адресу ТЦК за місцем перебування на військовому обліку. Але через електронний кабінет військовозобов’язаного "Резерв+" це зробити зручніше.

Батько 9-річної дівчинки, яку знайшли мертвою у Німеччині, заявив, що не бачив дитину два роки

середа, 12 червень 2024, 20:51

Батько зниклої у Німеччині 9-річної дівчинки Валерії, тіло якої ймовірно знайшли 12 червня, заявив, що не бачив дитину протягом двох років. Дві його доньки перебували разом з колишньою дружиною за кордоном. Про це розповів чоловік на відео у Tik-Tok, п...

На обід до Ахметова я приїхав у спортивному костюмі, - морпіх Діанов

середа, 12 червень 2024, 20:40

В інтерв'ю засновнику видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону український військовослужбовець, захисник "Азовсталі" Михайло Діанов (позивний Мішаня) розповів про першу зустріч з українським бізнесменом Рінатом Ахметовим, президентом футбольного клубу "Шахтар...