Страждають від незворотного пошкодження легенів, нирок, серця і мозку: Лікар пояснив, чому тяжко хворі коронавірусом хочуть померти

Критично хворі пацієнти з коронавірусом, яких вивели з тривалої коми, кажуть, що вони хотіли б померти. Про це повідомляє лондонський доктор-консультант Зудин Путучері, передають Патріоти України.

Він розповів, що пацієнти після коми борються зі зміненим станом свідомості, яке викликає у них марення і галюцинації, і призводить до плутанини.

"Деякі люди зможуть через два-три роки сказати, що вони щасливі бути живими. Деякі скажуть, що воліли б померти - все зводиться до того, що люди вважають гарною якістю життя", - розповідає доктор.

Експерт сказав, що пацієнти стикаються з такою боротьбою за одужання не тільки через свій критичний стан, а й через інтенсивні ліків, необхідні для їх лікування.

Найбільша проблема при знаходженні в комі - виснаження м'язів, розповідає доктор-консультант. Важкохворі пацієнти в комі працездатного віку втрачають близько 2-3% м'язової маси в день, що для пацієнта вагою 90 кілограм означає втрату 1-2 кілограмів в день.

Також за словами Путучері, коли пацієнт залишає лікарню, він все ще потребує інтенсивної реабілітації - протягом одного-п'яти років йому, ймовірно, буде потрібна допомога в повсякденних рухах, таких як вставання з ліжка і похід у ванну. Крім цього, деякі пацієнти не зможуть знову працювати після проведення інтенсивної терапії.

Видання відзначає, що довгостроковий фізичний вплив на пацієнтів з коронавірусом все ще вивчаються експертами у всьому світі. На жаль, деякі пацієнти страждають від незворотного пошкодження легенів, нирок і серця і навіть від пошкодження мозку. Експерти стверджують, що через кілька місяців деякі з них страждають задишкою, втомою і м'язовим болем.

Хіти тижня. Смерть була миттєвою: У Росії боксер і чемпіонка світу з кікбоксингу вбили хлопця, який заступився за інваліда (фото, відео)

вівторок, 4 серпень 2020, 2:00

Дворазова чемпіонка світу з кікбоксингу Лілія Ворогушина взяла участь у смертельній бійці в Барнаулі. У ході зіткнення від отриманих травм помер 40-річний Павло Рохлов. Підозрюваний в смертельному побитті – 38-річний боксер Михайло Старцев. Його затри...

Хіти тижня. Оце так поворот: Луцький терорист Кривош роздавав своїм заручникам гроші і вибачався (відео)

вівторок, 4 серпень 2020, 1:00

Терорист Максим Кривош, котрий 21 липня захопив у Луцьку автобус із заручниками, нібито вибачився перед ними й роздав їм гроші перед тим, як здатися правоохоронцям. Про це йдеться у сюжеті телеканалу "Аверс", у якому журналісти посилаються на власні дж...