"Дякую за нудоту під час вистави": Блогерка обурилася, що у київському театрі співали російською

Українська блогерка Поліна Майко опублікувала у своїй соцмережі допис, що театр у центрі Києва використовує у постановці пісні російською мовою, передають Патріоти України.

Йдеться про театр «Золоті ворота» та їх постановку «Тату, ти мене любив?», яку показують на сцені з травня 2022 року. Під час вистави герой виконував пісню «А может ночь не торопить?» автора Сєрова, який підтримує війну в Україні.

Після публікації Поліни Майко на сторінці Facebook театру «Золоті ворота» опублікували пост, де пояснили свою позицію.

«Пісні у виставі звучать не для художнього оформлення, а з метою підсвічування контексту конфлікту та непорозуміння між поколіннями, яке є однією із складових сюжету. Інакше кажучи, це слова, якими герой передає ностальгію, оскільки «іншим словам його не навчили». Зараз вони особливо яскраво демонструють, як Росія тягла свої щупальця через поп продукт, вкладала в голови таку мову, якою герой намагається передати тугу, любов і каяття», – зазначили у театрі.

Також представники театру наголосили, що з 2014 року в репертуарі немає жодної російськомовної вистави і режисери відповідально ставляться до матеріалу, консолідуючи українське суспільство.

Під постом театру люди висловили свою підтримку і розуміння контексту вистави.

Театр наголосив, що вони вдячні за відгуки та внесуть в перелік попереджень інформацію про використання макаронічної мови (суржику) або російськомовних фрагментів.

Дострокова пенсія в Україні: Хто може отримати і за яких умов

вівторок, 28 травень 2024, 6:52

Багатодітні матері, які виховали п'ятьох або більше дітей до шестирічного віку, можуть отримати дострокову пенсію в 50 років за наявності 15 років страхового стажу. Батьки за тих самих умов можуть претендувати на пенсію в 55 років з 20 роками стажу. Пр...

Не лише ТЦК? Хто має право перевіряти військовий квиток під час воєнного стану в Україні

вівторок, 28 травень 2024, 6:30

Українці призовного віку повинні носити із собою військово-облікові документи. Працівники територіальних центрів комплектування можуть вимагати від військовозобов'язаних показати військовий квиток. Втім, таке право мають не лише вони. Про це повідомил...