Добровольців із Забайкалля, які воювали проти України, кинули з виплатами - тепер вояки Путіна погрожують акціями протесту

У Забайкальському краї (РФ) так звані добровольці, які брали участь у неспровокованій агресивній війні проти України, не отримали виплати в 150 тис. рублів (майже 2 тис. доларів) від місцевої влади. Вояки влаштували скандал і погрожують акціями протесту, передають Патріоти України.

Один з окупантів поскаржився, що його разом із товаришами з батальйону після повернення із зони бойових дій із пораненнями навіть ніхто не зустрів. "Нам не надали реабілітацію, хоча президент казав, що вона потрібна після боїв", – скиглив російський військовий у коментарі пропагандистському ЗМІ.

За його словами, гроші спочатку обіцяли виплатити восени 2022 року, перед відправкою на "СВО". Згодом пообіцяли виплати вже після повернення.

"Добровольці" повернулися до Росії на початку лютого, але грошей так і не побачили. Це не завадило одному з них повторно укласти контракт (жодних нових виплат цей окупант теж не отримав).

Telegram-канал "Сеятель ветра" зазначив: "По-перше, добровольці, які воюють заради грошей, називаються найманцями. Ну а по-друге, найманці, яких використали та обдурили, називаються л*хами". Анонім вважає, що таких ситуацій у РФ буде дедалі більше

Кадровий голод набирає обертів: Ось де в Україні особливо бракує працівників

вівторок, 23 червень 2026, 18:24

В умовах війни роботодавці у прифронтових областях дедалі активніше шукають продавців, водіїв, різноробочих та інших працівників робітничих спеціальностей, пропонуючи конкурентні зарплати навіть попри безпекові ризики. Водночас кількість відгуків на ба...

"Я вбив дружину": На Миколаївщині чоловік зробив "зізнання" і поплатився

вівторок, 23 червень 2026, 17:59

Житель Великогаївської громади отримав штраф у розмірі 3400 гривень за неправдивий виклик поліції на спецлінію 102, передають Патріоти України. Як повідомляється, чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння та заявив оператору, що нібито «вбив дру...