
У Забайкальському краї (РФ) так звані добровольці, які брали участь у неспровокованій агресивній війні проти України, не отримали виплати в 150 тис. рублів (майже 2 тис. доларів) від місцевої влади. Вояки влаштували скандал і погрожують акціями протесту, передають Патріоти України.
Один з окупантів поскаржився, що його разом із товаришами з батальйону після повернення із зони бойових дій із пораненнями навіть ніхто не зустрів. "Нам не надали реабілітацію, хоча президент казав, що вона потрібна після боїв", – скиглив російський військовий у коментарі пропагандистському ЗМІ.
За його словами, гроші спочатку обіцяли виплатити восени 2022 року, перед відправкою на "СВО". Згодом пообіцяли виплати вже після повернення.
"Добровольці" повернулися до Росії на початку лютого, але грошей так і не побачили. Це не завадило одному з них повторно укласти контракт (жодних нових виплат цей окупант теж не отримав).
Telegram-канал "Сеятель ветра" зазначив: "По-перше, добровольці, які воюють заради грошей, називаються найманцями. Ну а по-друге, найманці, яких використали та обдурили, називаються л*хами". Анонім вважає, що таких ситуацій у РФ буде дедалі більше
У польській столиці триває пошукова операція після зникнення підлітка у воді на річці Вісла. За даними медіа, він приїхав з України. Про це повідомляє Wawa Hot News 24, передають Патріоти України. Хлопець зник на правому березі Вісли перед Гданським мо...
Легендарний ексфутболіст збірної Франції Юрій Джоркаєфф заснув під час перегляду вчорашнього матчу ЧС-2026 між Іспанією та Саудівською Аравією, передають Патріоти України. В одному з епізодів на початку другого тайму камера зафіксувала у VIP-ложі стаді...