Донор сперми, який став батьком 550 дітей, постане перед судом: У чому його звинувачують

Музикант із Гааги, який став біологічним батьком для 550 дітей, постане перед судом. Фонд Donorkind в Нідерландах хоче заборонити 41-річному Джонатану Меєру здавати сперму. Як пише news.yahoo.com, усе це на тлі звинувачень у тому, що його плідне донорство підвищує ризик випадкового інцесту, передають Патріоти України.

Також фонд звинувачує чоловіка в брехні щодо кількості дітей від нього. Так, у правилах клініки сперми йдеться про те, що донори можуть мати максимум 25 дітей, щоб запобігти інбридингу, інцесту або психологічних проблем у дітей.

Donorkind хоче, щоб вся сперма Джонатана в сховищі була знищена, якщо вона не призначена для жінки, у якої вже є дитина від нього. Зокрема, одна жінка заявила, що якби знала, що Меєр уже став батьком понад 100 дітей, вона б ніколи не обрала його: "Коли я думаю про наслідки, які можуть бути для моєї дитини, мене нудить".

За словами представників фонду, чоловік уже перебуває у чорному списку нідерландських донорів. Втім, він продовжує робити пожертвування за кордон, зокрема до Данії та України. Іноді він використовує псевдонім Рууд.

Працює менше енергоблоків: Українців просять економити "світло"

середа, 31 травень 2023, 14:01

В Україні вдень 31 травня вистачає електроенергії на покриття потреб споживачів, тому відключень не планується, якщо не виникне дефіциту у вечірній час. Річ у тому, що через масові ремонти відключаються енергоблоки, а споживання вечорами сильно зростає...

"Я завжди відчувала себе не такою, як усі": Всесвітньо відома співачка зізналася, що страждає аутизмом

середа, 31 травень 2023, 13:43

Відома австралійська співачка Sia поділилася з шанувальниками несподіваною новиною. Виявляється, вона страждає аутизмом. Про свій діагноз знаменитість дізналася не так давно, передають Патріоти України. Незважаючи на те, що зазвичай про цей діагноз ста...