Дорого, але ефективно: Вчені розповіли, які горіхи найкраще підвищують потенцію

Рекомендована доза - близько 100 грамів горіхів в день протягом трьох тижнів.

Вчені визначили найпотужніші горіхи для покращення потенції, передають Патріоти України.

На їхню думку, регулярне вживання такого горіхового міксу не тільки не зашкодить, але і посилить чоловічі можливості. Однак літнім людям краще постаратися обмежити їх вміст у раціоні. Наприклад у людей похилого віку може бути проблема з серцевою роботою.

Фісташки містять цинк, фолієву кислоту, аргінін. Всі ці речовини позитивно впливають на потенцію і розширюють судини, що покращує наповнюваність кров'ю печеристих тіл статевого органу. Виробленню головного чоловічого гормону - тестостерону - сприяє високий рівень цинку. Ще однією корисною властивістю - зміцненням серцевого м'яза - фісташки володіють завдяки вмісту корисних жирів.

Рекомендована доза - близько 100 грамів корисних горіхів в день протягом трьох тижнів. Вчені попереджають - якщо при цьому хочеться зміцнити потенцію, все ж краще вживати їх окремо від пива через вміст в пінному напої фітоестрогенів - жіночих гормонів, які пригнічують вироблення тестостерону.

Хіти тижня. Скільки українців готові вийти на новий Майдан і взяти в руки зброю: Соціологи оприлюднили дані

понеділок, 24 лютий 2020, 10:00

Центр соціальних та маркетингових досліджень Socis у лютому 2020 року поцікавився, в якій формі українці готові захищати свою громадянську або політичну позицію, передають Патріоти України. Згідно з результатами цього опитування, більшість українців - ...

Резонанс тижня. Дива не сталося: Померли дівчата, яких було збито біля зупинки під Києвом (відео)

понеділок, 24 лютий 2020, 9:30

Дівчата переходили по пішохідному переходу, якого насправді вже не існує. Дівчата, яких автомобіль збив в Ірпені, під Києвом, в середу, 19 лютого, померли. Про це повідомляють в Facebook-спільноті "Ірпінь Daily", передають Патріоти України. . "Дівчина...