Дорого, але ефективно: Вчені розповіли, які горіхи найкраще підвищують потенцію

Рекомендована доза - близько 100 грамів горіхів в день протягом трьох тижнів.

Вчені визначили найпотужніші горіхи для покращення потенції, передають Патріоти України.

На їхню думку, регулярне вживання такого горіхового міксу не тільки не зашкодить, але і посилить чоловічі можливості. Однак літнім людям краще постаратися обмежити їх вміст у раціоні. Наприклад у людей похилого віку може бути проблема з серцевою роботою.

Фісташки містять цинк, фолієву кислоту, аргінін. Всі ці речовини позитивно впливають на потенцію і розширюють судини, що покращує наповнюваність кров'ю печеристих тіл статевого органу. Виробленню головного чоловічого гормону - тестостерону - сприяє високий рівень цинку. Ще однією корисною властивістю - зміцненням серцевого м'яза - фісташки володіють завдяки вмісту корисних жирів.

Рекомендована доза - близько 100 грамів корисних горіхів в день протягом трьох тижнів. Вчені попереджають - якщо при цьому хочеться зміцнити потенцію, все ж краще вживати їх окремо від пива через вміст в пінному напої фітоестрогенів - жіночих гормонів, які пригнічують вироблення тестостерону.

Маленька радість: Через два дні після пожежі в одеському коледжі знайшли живу кішку Соню (фото)

субота, 7 грудень 2019, 0:20

Інстинкт допоміг пухнастій тваринці знайти найбезпечніше місце в палаючій будівлі. "При пожежі в Одесі, на Пушкінській вижила триколірна кішка Соня, яка була "приписана" до Інституту біології Чорного моря НАНУ: вона сховалася в коридорі Інституту на п'...

Резонанс тижня. Їй було лише 17: З'явилося фото студентки, яка загинула в результаті страшної пожежі в Одесі

субота, 7 грудень 2019, 0:10

В інтернеті оприлюднили фотографію 17-річної студентки Ксенії Бабенко, яка загинула в результаті страшної пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Відповідний знімок в Facebook розмістив Андрій Білий, передають Патр...