Дива науки! Вчені створили таблетку... від самотності

Вчені з Університету Чикаго розробили таблетку від самотності, яка містить гормон зменшення почуття тривоги і соціальної ізоляції, повідомляють Патріоти України.

Ліки було протестовано на молодих і здорових добровольцях, які, проте, часто відчувають себе самотніми. Їх розділили на 2 групи: одна 8 тижнів отримувала плацебо, а друга - таблетку, яка містить гормон прегненолон, який показав ефективність в зниженні тривоги і соціальної ізоляції у мишей.

"Самотній розум постійно нам бреше. Це ніби ти їдеш на авто взимку з дуже поганою видимістю. Ідея в тому, що таблетка нібито розморожує лобове скло, і ти нарешті бачиш усе навколо таким, яким воно є. Ти перестаєш усіх боятися, стаєш більш відкритим до людей", - пояснила дія ліків головний автор дослідження Стефані Качіопо.

Дослідники говорять, що таблетка буде мати кращий ефект, якщо доповнити її роботою над собою і щодня практикуватися взаємодіяти з іншими людьми.

"Ми розглядаємо ці ліки як допоміжну терапію, яка супроводжує вправи, які ви можете виконувати кожен день, коли спілкуєтеся з іншими. Бо боротьба з самотністю - це щоденна боротьба", - зазначила автор дослідження.

Хіти тижня. Ібупрофен, ортофен, аспірин: Лікарка розповіла про небезпеку популярних препаратів

середа, 19 лютий 2020, 2:00

Кожен з нас частіше або рідше вживає різні знеболювальні препарати: хтось від головного болю, хтось від болю в суглобах тощо. Однак, як з'ясувалося, застосування різних нестероїдних протизапальних засобів пов'язане з підвищенням ризику інфаркту та інсу...

Хіти тижня. Зробив зауваження автохаму: У Києві побили ветерана АТО

середа, 19 лютий 2020, 1:00

Інцидент стався на столичних Березняках.