Дива науки! Вчені створили таблетку... від самотності

Вчені з Університету Чикаго розробили таблетку від самотності, яка містить гормон зменшення почуття тривоги і соціальної ізоляції, повідомляють Патріоти України.

Ліки було протестовано на молодих і здорових добровольцях, які, проте, часто відчувають себе самотніми. Їх розділили на 2 групи: одна 8 тижнів отримувала плацебо, а друга - таблетку, яка містить гормон прегненолон, який показав ефективність в зниженні тривоги і соціальної ізоляції у мишей.

"Самотній розум постійно нам бреше. Це ніби ти їдеш на авто взимку з дуже поганою видимістю. Ідея в тому, що таблетка нібито розморожує лобове скло, і ти нарешті бачиш усе навколо таким, яким воно є. Ти перестаєш усіх боятися, стаєш більш відкритим до людей", - пояснила дія ліків головний автор дослідження Стефані Качіопо.

Дослідники говорять, що таблетка буде мати кращий ефект, якщо доповнити її роботою над собою і щодня практикуватися взаємодіяти з іншими людьми.

"Ми розглядаємо ці ліки як допоміжну терапію, яка супроводжує вправи, які ви можете виконувати кожен день, коли спілкуєтеся з іншими. Бо боротьба з самотністю - це щоденна боротьба", - зазначила автор дослідження.

Хіти тижня. У гонитві "за довгим рублем": Українські боксери виступлять на чемпіонаті світу у Росії, всупереч волі Міністерства молоді та спорту

субота, 21 вересень 2019, 1:00

Коли українці з подивом усвідомлюють, що топ-боксери держави є носіями "ватної" ідеології, треба придивитись до середовища з котрого вони виросли, в тому числі подякувати за таке виховання і профільне міністерство. Гроші вкладають в м'язи, а в мізки - ні

Протестувальники з'їхалися із усього регіону: У Маріуполі можуть відпустити на волю ще одного найманця "ДНР" (відео)

субота, 21 вересень 2019, 0:20

За даними слідства, Олександр Ігнатишин був членом незаконного збройного формування "Грім", яке дислокувалося в окупованому Харцизьку. На вулиці Маріуполя вийшли активісти, обурені рішенням випустити на волю затриманих сепаратистів. Із вимогами волонте...