Вчені з Університету Чикаго розробили таблетку від самотності, яка містить гормон зменшення почуття тривоги і соціальної ізоляції, повідомляють Патріоти України.
Ліки було протестовано на молодих і здорових добровольцях, які, проте, часто відчувають себе самотніми. Їх розділили на 2 групи: одна 8 тижнів отримувала плацебо, а друга - таблетку, яка містить гормон прегненолон, який показав ефективність в зниженні тривоги і соціальної ізоляції у мишей.
"Самотній розум постійно нам бреше. Це ніби ти їдеш на авто взимку з дуже поганою видимістю. Ідея в тому, що таблетка нібито розморожує лобове скло, і ти нарешті бачиш усе навколо таким, яким воно є. Ти перестаєш усіх боятися, стаєш більш відкритим до людей", - пояснила дія ліків головний автор дослідження Стефані Качіопо.
Дослідники говорять, що таблетка буде мати кращий ефект, якщо доповнити її роботою над собою і щодня практикуватися взаємодіяти з іншими людьми.
"Ми розглядаємо ці ліки як допоміжну терапію, яка супроводжує вправи, які ви можете виконувати кожен день, коли спілкуєтеся з іншими. Бо боротьба з самотністю - це щоденна боротьба", - зазначила автор дослідження.
В Україні під час перевірок (інвентаризації) пенсійних справ можуть знизити розмір виплат. Наприклад, Пенсійний фонд може встановити, що частина зарплати або стажу для обчислення пенсії була врахована безпідставно. Про це пише видання "На пенсії", пер...
В Україні військовозобов’язані можуть оскаржити рішення військово-лікарської комісії про придатність до служби, якщо є невідповідність даних із попередніх медичних документів із актуальним обстеженням. Причинами для оскарження можуть бути формальні пом...