Джерело із карликової галактики посилає сигнали на Землю: Астрономи вже місяць фіксують загадкові дані

Найбільший набір радіосигналів з глибин космосу зловили китайські астрономи. Як повідомляє журнал Nature, вчені з Національної астрономічної обсерваторії Китайської академії наук вже більше місяця фіксують загадкові сплески, передають Патріоти України.

Роботу веде команда астрофізиків під керівництвом професора Лі Ді і доктора Ван Пея. Дослідники використовують для визначення швидких радіосигналів термін Fast Radio Burst або скорочено FRB, коли їх походження залишається незрозумілим. За словами фахівців, радіосигнали надійшли за дуже короткий проміжок часу, а їх джерело знаходиться далеко в космосі і залишається невідомим.
Вчені зазначають, що сигнали супроводжуються потужним викидом енергії, тривалість якого складає порядку декількох мілісекунд. Вони не носять одиничний характер. Багато сплесків повторюються кілька разів і мають певну регулярність. Так, на Землю всього за 47 днів надійшло 1 тис. 652 швидких радіосплесків - цей набір сигналів вважається найбільшим, які тільки відомі фахівцям.
Експерти вважають, що можливим джерелом сигналів може виступати карликова галактика. Безліч сигналів, які надійшли з неї, демонструють наявність «постійно діючого радіоджерела».

Бізнесмена із Тюмені, який публічно зіграв гімн України на піаніно, визнали винним у "пропаганді нацизму" (відео)

субота, 21 травень 2022, 0:33

Російський підприємець Володимир Фофанов на набережній міста Тюмені зіграв на вуличному фортепіано мелодію українського державного гімну і виклав запис у соцмережі. Через це його звинуватили у “пропаганді нацизму”, інформують Патріоти України. Як повід...

У Києві з’явилася клумба з російським кораблем (фото)

п’ятниця, 20 травень 2022, 23:26

У кожному районі Києва з’явиться квіткова композиція, що символізуватиме незламний дух українського народу під час війни, першою такою композицією стала клумба у вигляді марки з зображенням українського військового на фоні російського корабля. Про це п...