Фахівці розповіли, де вдома точно не варто ховати гроші та коштовності від злодіїв

Книжки

Ховаючи гроші в книжках, багато людей думають, що злодій не буде їх всі переглядати, адже цей процес забиратиме надто багато часу. Але злодії так не роблять, зазвичай вони просто викидають всі книжки з полиць на підлогу. І коли вони падатимуть, точно розкриється та, в якій знаходяться гроші.

Місця, де накопичений різний мотлох

Багато хто думає, що, якщо покласти коштовності та гроші серед мотлоху, ніхто їх там не буде шукати. Але злодії цю логіку чудово розуміють, тому пошук починається саме з цих місць.

Побутова техніка

Дехто ховає гроші в морозильній камері, холодильнику, пилосмоку чи іншій великій побутовій техніці. Звісно, злодії не будуть її розбирати, але зазирнути можуть. Та й немає ймовірності, що вона залишиться після крадіжки.

Якщо злодії не знайдуть гроші, вони намагатимуться компенсувати свої зусилля. Не варто зберігати гроші в системному блоці комп'ютера, дрібній аудіоапаратурі, відеотехніці або всередині пилосмоку в мішку для збирання пилу.

Ванна й туалет

Злодії завжди оглядають зливні бачки, адже частина людей там звикла зберігати гроші. Знають злодії й про полички у ванній кімнаті, де можуть бути гроші.

Одяг

Злодії перетрушують все, і навіть не гидують ритися у брудній білизні, тому кишені сорочок, шкарпетки, спідня білизна - не місце для зберігання грошей. Не варто складати гроші у старе взуття, одяг, гаманці чи сумки, хоча б тому, що хтось із домашніх може просто викинути непотрібні речі.

Банки з крупами на кухні

Подібне місце для зберігання грошей часто використовують люди похилого віку. Проте банку з сипучими можна відкрити та висипати вміст за кілька секунд.

Під матрацом

Злодії підіймають матраци, розрізають чохли, те саме вони роблять з м'якими меблями.

Роками не могла нормально їсти: В Україні прооперували жінку з рідкісною хворобою

середа, 7 червень 2023, 23:44

Львові медики лікарні Святого Пантелеймона діагностували у пацієнтки рідкісну хворобу, яка перетворила життя 47-річної жінки на жах. Про це повідомили на Facebook-сторінці Першого медичного об’єднання міста Львова, передають Патріоти України. Ще 23 ро...

"Мне так жаль нашу страну": "Астролог" з Дніпра, яка заперечувала провину РФ у підриві Каховської ГЕС, записала вибачення (відео)

середа, 7 червень 2023, 23:29

У соцмережах розгорівся скандал у зв’язку з провокаційними постами мешканки Дніпра Єлизавети Кружнової, яка називає себе «астропсихологом». Після підриву російськими військами Каховської гідроелектростанції вона почала поширювати у себе в Instagram фей...