Глобальне потепління значно змінить людство: Найближчі покоління ставатимуть дрібнішими, дурнішими, блондини сходитимуть нанівець

Через глобальне потепління на Землі образ людини поступово еволюціонуватиме. За прогнозами вчених, через потепління у людей збільшиться вироблення меланіну — пігменту, який відповідає за колір шкіри, волосся та очей, передають Патріоти України.

Чим меланіну більше, тим шкіра смугліша, а очі і волосся темніше. Крім того, пише єгипетське видання Sasapost, потепління торкнеться розмірів тіла та мозку людини. Вчені припускають, що середній розмір людського тіла та мозку постійно вагався: холод їх збільшував, а тепло зменшувало. Швидше за все, через глобальне потепління тіло і мозок людини знову стануть меншими. У Кембриджі також впевнені, що на людей чекають проблеми з пам'яттю, мовленням, труднощі в навчанні та зниження мозкового кровообігу.

Автори дослідження пояснюють: згідно з теорією еволюції, види повинні змінюватися за зміни природних умов, людина — не виняток. Автор роботи «Потепління клімату змушує тварин міняти вигляд» біолог Сара Райдінг вважає, що зміна клімату та глобальне потепління прискорили темпи адаптації тварин. Як приклад, вона наводить австралійських папуг: у них обсяг дзьоба з 1871 року збільшився вже на 10%. Інші види, що пристосовуються, — це європейські миші і маскові бурозубки. У них значно збільшилися кінцівки та інші частини тіла.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що, за даними вчених, у XIX столітті середня температура тіла здорової людини становила 37 градусів. У звіті про дослідження вчених із медичної школи Стенфордського університету під керівництвом професора медицини Джулії Парсонет зібрано температурні виміри майже 1 млн осіб, зроблених за 157 років. Виявилося, що середня температура здорового чоловіка знизилася на 0,59 градуса за Цельсієм, жінки — на 0,32 градуса.
У XIX столітті температура 36,6 градуса вважалася зниженою, а температура 37 градусів — нормальною. Про це писав у своїх працях німецький фізіолог Вундерліх за підсумками дослідження даних про температуру 25 тис. пацієнтів лікарень та поліклінік Лейпцига.
Сучасні медики впевнені, що свідчення знімалися правильно. Було припущення, що тіло нагрівалося через запальні процеси та хронічні бактеріальні інфекції. Однак незабаром з'ясувалося, що до сьогоднішнього дня прохолоднішими стали навіть ті люди, які страждали від інфекцій частіше за інших — наприклад, у диких племенах індіанців Південної Америки.
Згідно з гіпотезою Парсонет, причина зниження температури середньої людини - уповільнення метаболізму, швидкість якого відображає температура тіла. Швидкість зменшилася на 6%. Але чим було викликано гальмування метаболізму, було невідомо.
Своє пояснення нещодавно запропонували дослідники з Гарвардського університету, виступивши із черговою гіпотезою у спеціалізованому журналі Current Biology. Вони припустили, що метаболізм уповільнився через те, що з часів промислової революції і через неї знизилися фізичні навантаження — в середньому на 27 хвилин на день. Що й відповідає тим 6%. Причина, на думку вчених, у тому, що люди стали менше рухатися.

Перевірте своє! Названо прізвища, які вказують - ваші предки вели розгульне життя

вівторок, 19 березень 2024, 3:25

Деякі українці отримували родові імена за рисами характеру, професіями чи особливостями зовнішності. Існує перелік українських прізвищ, які давали справжнім ловеласам, передають Патріоти України. На генеалогічному порталі "Рідні" можна дізнатися, які у...

"Крім борделю, ніде не побачите": У Швеції телеведуча назвала українок повіями, і відмовилась вибачатись за свої слова

вівторок, 19 березень 2024, 0:55

Посольство України у Швеції закликало журналістку публічно вибачитися перед українками, на що та відповіла, що їй немає за що вибачатися. . У Швеції журналістка Елаф Алі під час ефіру розважальної програми "IFS — invandrare för svenskar" на національн...