Український військовий Тарас Столяр зіграв на бандурі відому пісню "Nothing Else Matters" Metallica. Учасники легендарного американського гурту вже встигли відреагувати на це та поділилися зворушливим відео на своїй сторінці, передають Патріоти України.
"Нещодавно ми дізналися про культурний підрозділ ЗСУ від нашого Джеймса Хетфілда. До складу "Культурного десанту" входять 7 артистів світового рівня, які до війни були професійними музикантами, а зараз є солдатами. Гурт щойно завершив 170 концертів у рамках благодійного туру США", - сказано у повідомленні.
На відео зображено Тараса Столяра - розвідника 112-ї окремої бригади Сил територіальної оборони. До початку повномасштабного вторгнення він був учасником гурту ONUKA.
Він грає на традиційному українському інструменті - 62-струнній бандурі.
Нагадаємо, Metallica - американський метал-гурт, створений вокалістом і гітаристом Джеймсом Хетфілдом і барабанщиком Ларсом Ульріхом у Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія, в 1981 році.
Група вже неодноразово висловлювала свою підтримку Україні після початку повномасштабного вторгнення. Музиканти брали участь у благодійній кампанії "Всі у моїх руках", де зібрали один мільйон доларів.
Потім вони з'явилися на благодійному концерті разом із гуртом The Hardkiss.
Навесні 2023 року Джеймс Хетфілд - соліст Metallica - відвідав українських військових Романа Денисюка та Ігоря Войного, які проходили лікування та реабілітацію у лікарні Колорадо Vail Health Hospital.
Денисюк та Войний виявилися шанувальниками Metallica, тому несподіваний візит рокера їх дуже порадував. Сам Хетфілд також не залишився байдужим до знайомства з українцями.
Український співак Святослав Вакарчук відреагував на ажіотаж навколо його зарплати в Збройних силах та повідомив, що усі кошти перераховується у фонд допомоги армії "Повернися живим". Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти ...
У Радянському Союзі автомобіль часто був не просто засобом пересування, а й символом статусу, ознакою належності до певної касти та, нерідко, результатом тривалого очікування або "правильних зв’язків". Існувала система черг, обмежених квот і жорсткого ...