І хай скрепи лютують: Томос про автокефалію уже в Україні (відео)

10 січня у Рівному президент Петро Порошенко показав Томос, підписаний усіма членами святого Синоду Вселенського патріархату, повідомляють Патріоти України.

Президент сказав, що вчора, 9 січня, Томос повернули до Константинополя, щоб усі члени священного і святого Синоду Вселенського патріархату скріпили його своїми підписами, а сьогодні, 10 січня, вранці Томос повернувся до України.

"З благословіння святості сьогодні він тут, у Рівному, з нами разом на молитві. Ви сьогодні матимете змогу його побачити. Ось він - Томос, який чекали покоління українців, Томос, який дарував українській церкві автокефалію, Томос, який заклав духовний фундамент під державотворення України, Томос, який дорівнює акту або референдуму про незалежність України, сьогодні в Рівному", - сказав президент.

Президент написав у Twitter, що з Рівненщини розпочав свою церковну місію Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

"Радий сьогодні привітати рівненську громаду з отриманням Томосу для ПЦУ. Саме звідси розпочав свою церковну місію Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Знаю, що Рівненщину і першого Предстоятеля Православної Церкви України пов’язують і будуть пов’язувати особливі зв’язки", - написав він.


Шестеро патрульних поліцейських, яким присудили по вісім років в'язниці, продовжують службу, наче нічого не відбулося

четвер, 5 серпень 2021, 20:38

"Поліцейські в той день виконували свої службові обов'язки відповідно до вимог чинного законодавства та нормативно-правових документів. Ми не згодні з таким рішення суду, вважаємо його несправедливим", - йдеться каже Білошицький. . Додав, що апеляці...

Чи можуть невакциновані українці залишитись без роботи: У МОЗ дали відповідь

четвер, 5 серпень 2021, 18:56

Українцям, які не отримали щеплення проти коронавірусу, не можуть заборонити виходити на роботу. У державі не існує такого законодавства, однак працівники критичної інфраструктури повинні бути відповідальними, повідомив головний санітарний лікар Ігор К...