Після того, як українська снайперка Євгенія Емеральд на всю країну заявила про домашнє насильство з боку екс-чоловіка Євгена Стипанюка, її підтримала його перша дружина Анна. На своїй сторінці в Instagram вона розповіла, що вірить кожному слову Емеральд і підтримує її, адже колись і сама була в такій ситуації, передають Патріоти України.
Однак, як зізналася дівчина, тоді їй не вистачило сил і медійної підтримки, щоб розповісти про це публічно. Зараз же Анна готова всіляко сприяти тому, щоб Стипанюк поніс покарання за скоєне.
Крім того, екс-дружина військового розповіла, що у них з Євгеном є 13-річний син. Нещодавно хлопчик попросив у тата гроші на кросівки, проте той сказав, що у нього немає грошей і потрібно чекати до авансу. Водночас Стипанюк придбав собі новий автомобіль марки BMW. "Дитина чекала поки тато скине цілий місяць, але так і не дочекалася", - написала Анна.
В Україні в серпні-жовтні значно скоротиться кількість відключень електроенергії. Однак вже взимку ситуація значно погіршиться: може повторитись сценарій липня, коли через спеку відключення тривали по 7 годин поспіль. Про це йдеться в публікації виданн...
Чиновниця з Кременця отримувала хабарі у вигляді сертифікатів мережі косметики та парфумерії Brocard та на відпочинок у готелі. Депутатка міської ради спільно із заступником голови Кременця, старостою однієї з громад та директора комунального підприємс...