"Як тобі не соромно, мала б совість": Відома телеведуча, що переїхала до Норвегії, розповіла, як хейтери влаштовують "полювання" на українок у соцмережах

Популярна українська акторка та телеведуча Тала Калатай через повномасштабну війну знайшла тимчасовий прихисток у Норвегії. Туди артистка переїхала з двома дітьми. Акторка розповіла, як живеться українцям за кордоном, передають Патріоти України.

Артистка каже, що через публічні звинувачення, які раз у раз розгоряються в мережі, стало менше заходити в інтернет. "Якось побачила допис у Facebook однієї українки, яка розповіла, як жінки скажено накинулися на одну бідолашну, котра спитала, де можна недорого зробити косметичні процедури, – розповідає Калатай. – "Як тобі не соромно, мала б совість", – це був найбільш "невинний" коментар. Авторка писала, що знає особисто цю жінку. Вона пів року тому вижила в страшній аварії і після того вирішила присвятити себе волонтерству. З початку війни активно збирала кошти і закуповувала речі для військових. А оскільки ресурси організму втрачалися з шаленою швидкістю, одного дня вирішила щось зробити для себе, щоб отямитися, підзарядитися. Натомість на неї вилили відро помиїв".

"У цьому дописі йшлося про ще одну жінку, яка запитала в мережі, де можна купити нитки, – продовжує телеведуча. – Хотіла заспокоїтися вишиванням, бо втрачала зв'язок із реальністю через стрес. Але також почула в коментарях, що не має совісті. Подібного доволі багато в соцмережах. Поїхала з дітьми за кордон – втекла. Не поїхала – погана мати, не рятуєш родину. Зараз ми всі переживаємо величезне емоційне виснаження. І будь-яке образливе слово сприймається особливо боляче. Тому маємо залишатися людьми".

"Ніхто не знає, як правильно. І, як казав хтось з мудрих, перш ніж засуджувати когось, візьми його взуття і пройди його шлях, спробуй його сльози, відчуй біль. І тільки після цього кажи, що ти знаєш, як треба нам усім зараз жити. Я тут зустріла стільки українських жінок – у кожної своя історія. Розповідають – плачемо разом. І кожна: "Я хочу додому". Хтось вже поїхав, хтось збирається, а дехто боїться, бо маленькі діти. А декому немає куди повертатися, бо приїхали з Маріуполя, Харкова, Херсона".

Тала Калатай каже, що велика війна сильно вплинула на все її життя: "Така трагедія змінює, як мені здається, навіть не людину, а ставлення до життя загалом. Цінності. Ти розумієш, наскільки швидко все може змінитися, наскільки цинічним може бути світ: пафосно акцентуючи увагу на тому, що життя людини – найцінніше, а в реальності часом демонструвати, що воно нічого не варте. Найголовніше, що я зрозуміла: зараз нам треба вижити".

"Я стала набагато менше заходити в соцмережі, – зізнається телеведуча. – Багато публічних срачів, а я просто хворію через це. Ми маємо підтримувати одне одного, бути єдиними, бо роз’єднати нас – це одне із завдань ворога. А натомість – сваримося. І робимо ще пекельними наші дні. Деякі мої ранки починаються з того, що тільки те й роблю, що постійно плачу, бо важко, як і всім зараз".

Джерело: Обозреватель

Вчені розгадали таємницю прадавнього "дерева життя"

п’ятниця, 17 травень 2024, 10:32

Дослідження ДНК свідчать, що ці унікальні дерева вперше з'явились на острові Мадагаскар 21 мільйон років тому. Звідти їхнє насіння перенесло океанічними течіями до Австралії, а також до материкової Африки, де вони утворили окремі види. Через незвичайну...

Які види повісток вручають українцям і що загрожує ухилянтам: детальне роз'яснення

п’ятниця, 17 травень 2024, 9:48

Під час загальної мобілізації призову до армії підлягають громадяни, здатні виконувати військовий обов'язок, віком від 18 до 60 років. Призов здійснюється через вручення повісток, яких наразі існує три види. Перша – для уточнення даних; друга – для про...